Buradasınız: Anasayfa » Arabesk » Dert Fm

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Dert Fm

Det Fm

Det Fm

Dert Fm

Dert Fm, “Dertlerinize Derman Radyo” sloganı ile ilk yayın yaşamına adım atmış ve aynı slogan ile yayın yaşamını ilerletmektedir. Radyo çaldığı arabesk fantazi şarkılar ile dinleyenlerine keyif dolu dakikalar sunmaktadır. Fantazi müziğine damgasını vurmuş değerli sanatçıların değerli şarkılarını yayın akışı boyunca kesintisiz olarak çalmaktadır.

Dertlerinize perde olucak yaranıza merhem olacak olan Dert Fm, tabiricaizse adı üstünde olan bir radyo kanalıdır. Damar şarkı dinlemeyi seven herkesimin doyarak dinleyeceği bu radyo kanalını sitemiz radyodinlesem.net üzerinden sorunsuz bir şekilde dinleyebilirsiniz.

Misyonu ve Vizyonu ile arabesk radyoları kategorisindeki radyolara örnek olan radyo biz dinleyenlerine hizmet vermeye devam etmektedir.

Dert Fm Frekans Bilgileri

Yayın hayatını internet üzerinden sürdüren radyo kanalı, frekans ağına sahip değildir. İnternete bağlanarak radyo kanalını heryerden online bir şekilde dinleyebilirsiniz.

Dert Fm İletişim Bilgileri

Radyo kanalına ait iletişim bilgisi tarafımıza iletilmemiştir. Gerekli bilgiler edinildiği takdirde sayfamız güncellenecektir.
Arabesk Fantazi dünyasının sevilen şarkılarını Dert Fm ile canlı bir şekilde dinleyebilirsiniz.

İletişim Adresleri ve Frekansları!