Buradasınız: Anasayfa » Yabancı » Derti Fm

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Derti Fm

Derti Fm

Derti Fm

Derti Fm Hakkında Bilgiler

Derti Fm, 98.6 Mhz yayin frekansi ile Yunanistan’ın Kavala ilinden radyo yayınları gerçekleştiren bir Yunanca müzik radyosudur.
Geçmişten günümüze en güzel Yunanca şarkıları çalan bu radyo kanalı özellikle Yunanistanlı Türklerin uğrak radyo kanalları arasında gelmektedir.
En sevilen Yunanca şarkılar başta olmak üzere Yunanistan’a dair güncel gelişmelerin de yer aldığı kanalda gün boyu eğlenceli dakikalar dinleyenlere sunuluyor.

Kıpır kıpır şarkılara her an her dakika kulak kabartabileceğiz bu kanalda en güzel ve en özel Yunanca şarkıları takip edebilir, daha önce elde etmediğiniz farklı bir deneyim elde edebilirsiniz.
Canlı radyo dinleme olanağı sayesinde internet üzerinden kesintisiz olarak dinlenme olanaği bulunan bu kanal, 7 gün 24 saat faaliyet gösteren özel bir radyo kanalı.

Geniş bir dinleyici kitlesi bulunan Radyo Derti Fm, dinleyenleri ile iyi ilişkiler günden genç ve dinamik bir radyo kanalıdır. Dinleyenlerinden gelen istek, görüş, şikayetleri büyük bir titizlikle incelenmektedir. Bu doğrultuda radyo sever takipçilerine sıkı bir bağ ile bağlanan Radyo Derti Fm, gün boyu kesintisiz yayınlar gerçekleştirme imkanı buluyor.
Yunanca müzik kategorisinde Kavala’nın en güçlü radyo kanalları arasında yer alan bu eşsiz radyo, yürüttüğü ilkeli ve tarafsız yayınlar sayesinde bu günlere gelmiş ve severek dinlenen bir radyo kanalı olmayı başarmıştır.

Her geçen gün daha da büyüyen ve gelişen Radyo Derti Fm, online arenadan gerçekleştirdiği müzik ve geniş çaplı yayınları sayesinde Dünya’nın dört bir yanından dinleyicisine sesleniyor.
En sevilen Yunanca şarkılara, Yunanistan’a ait güncel gelişmelere, Yunan kültürüne ķüçük bir pencere açmak için sitemizi 7 gün 24 saat kesintisiz takip edebilir, farkli bir deneyim elde edebilirsiniz. Radyo kanalına ilişkin görüşlerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın. Keyifli dinlemeler.

Derti Fm Frekans Bilgileri

Radyo kanalı 98.6 fm frekansı üzerinden dinleyebilirsiniz. https://radyodinlesem.net/derti-fm/ bağlantı adresi üzerinden Dünya’nın heryerinden Radyo Derti Fm’i online dinleyebilirsiniz.

İletişim Adresleri ve Frekansları!