Buradasınız: Anasayfa » Karışık » Develi Çağrı Radyo

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Develi Çağrı Radyo

Develi Cağrı Radyo

Develi Cağrı Radyo

Develi Çağrı Radyo Hakkında

Kayseri ili üzerinden yayın yapan Develi Çağrı Radyo uydu üzerinden ve online olarak hizmet veren bir radyodur. Radyo Kayseri sınırları içerisinden canlı dinlenebilmek ile birlikte internet üzerinden ise Dünya’nın herbir noktası üzerinden sorunsuz dinlenmektedir. Radyo kanalı biz dinleyenlerine türkçe pop şarkılar çalmaktadır.

Oturmuş bir dinleyici kitlesi ile herdaim haftanın yedi günü yirmi dört saati kesintisiz bir şekilde hizmet vermektedir. Kayseri radyoları arasında önemli bir konuma sahip olan ve dinleyenlerinden büyük destek gören Develi Çağrı Fm başarılarına başarı katmaya devam etmektedir. Türkçe pop radyoların sayısı şüphesiz azımsanmayacak kadar fazladır. Bu pastadan kendine düşen payı en iyi şekilde alan ve bu pastayı dinleyenleri ile paylaşan bir radyo kanalı ile karşı karşıyayız.

Kaliteli programcıları ile canınızın hiç sıkılmayacağı ve çalınan pop şarkılar ile ruhunuzun dans ettiğini hissedeceğiniz bu radyo kanalını sitemiz radyodinlesem.net üzerinden online ve canlı bir şekilde dinleyebilirsiniz.

Develi Çağrı Radyo Frekans Bilgileri

Radyo kanalını Kayseri ve çevrelerinde 96.1 frekansı üzerinden dinleyebilirsiniz. Ayrıca internet bağlantısı ile dilediğiniz her nokta üzerinden Develi Çağrı Radyo’yu dinleyebilirsiniz.

İletişim Adresleri ve Frekansları!