Buradasınız: Anasayfa » Türkçe Pop » Devrek Fm

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Devrek Fm

Devrek Fm

Devrek Fm

Devrek Fm

Devrek Fm, 1993 yılında yayın yaşamına ilk adımını atmıştır. Zonguldak ve çevresinde dinleyenlerine mükemmel bir radyo ziyafeti sunmaktadır. Radyo yayın akışını türkçe pop ve slow şarkılar ile süslemektedir. Radyo kurulduğu yıldan buyana istikrarlı bir şekilde yayın yaşamını ilerletmektedir. Kendi prensiplerinden asla ödün vermeyen radyo kanalı, diğer radyo kanallarının dikkatini çekmiştir. Radyo herşeyden önce dinleyicisinin huzurunu ve mutluluğunu düşünmekte ve bu doğrultuda yayın akışını hazırlamaktadır. Sizlerde bu başarılı radyo kanalını dinlemek ve takip etmek için, bizleri takip edebilirsiniz.

Devrek Fm Frekans Bilgileri

93.0 frekansı üzerinden tüm Zonguldak ve çevrelerinden radyo kanalını canlı dinleyebilirsiniz. Karasal yayından verim alamayan radyo dinleyicileri, internet bağlantısı edinerek diledikleri yerden radyo kanalını dinleyebilirler. Zonguldak’ın sevilen sayılan radyo kanalını haftanın hergünü ve hersaatinde canlı olarak dinleyebilirsiniz.

Devrek Fm İletişim Bilgileri

Radyo kanalınıza ulaşmak ve iletişim kurmak için aşağıdaki bilgileri takip ediniz.
Adres: Yeni Mahalle Kamçı Sokak No:7 Kat 5 Devrek/ZONGULDAK
Telefon: 0372 556 78 44
GSM: 0541 556 78 44
Canlı Yayın Stüdyosu: 0372 556 78 44
E-Posta: [email protected][email protected]
Tüm zamanların en popüler türkçe pop şarkılarını Devrek Fm farkı ile sitemiz üzerinden kesintisiz bir şekilde dinleyebilirsiniz.

İletişim Adresleri ve Frekansları!