Buradasınız: Anasayfa » Dini » Diyanet Radyo

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Diyanet Radyo

Diyanet Radyo

Diyanet Radyo

Diyanet Radyo

Diyanet Radyo, ” Bizde Sizi Dİnliyoruz ” sloganı ile yayın yaşamına başlamıştır. Şuan test aşamasında olan ve test yayınları yapan radyo kanalı kısa bir süre zarfında aramıza katılacaktır.
Radyo dini tematik konulu yayınları ile biz dinleyenleri tasavvuf dalında bilgilendirecek aynı zamanda çaldığı ilahi şarkılar ile gönüllerimize hitap edecektir. Şimdiden birçok radyo kulisinde konuşulan Diyanet Radyo, üstün ve kaliteli yayıncıları ile dini radyolar arasında önemli bir pay sahibi olacaktır.

Yayın hayatında radyodinlesem.net olara başarılar dileriz. Bu başarılı radyo kanalını ise sitemiz üzerinden online olarak dinleyebilirsiniz.

Diyanet Radyo Frekans Bilgileri

Henüz frekans adresi bulunmayan radyo kanalını sitemiz üzerinden online olarak dinleyebilirsiniz. Şayet radyo kanalı frekans adresi edindiği takdirde sayfamız güncellenecektir.

Diyanet Radyo İletişim Bilgileri

Yeni açılmış olan radyo kanalı hakkında elimizde kurumsal bir bilgi yoktur. Gerekli kurumsal bilgiler edinildiği takdirde sayfamız yenilenecektir.
Birbirinden güzel İlahi şarkıları çalan ve tasaavuf sohbetler ile bizdinleyenleri aydınlatan radyo kanalı Diyanet Radyo’yu buradan canlı olarak dinleyebilirsiniz.

İletişim Adresleri ve Frekansları!