Buradasınız: Anasayfa » Dini » Dost Fm

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Dost Fm

Dost Fm

Dost Fm

Dost Fm

Dost Fm, kurulduğu günden buyana dini tematik konulu yayın yapan bir radyo kanalıdır. Radyo kanalı yayın akışında ilahi şarkıları çalmaktadır. Radyo kanalı prensip olarak, klişe söylemlerden uzak, ağır entelektüel kalıpların dışında, ilk dinleyene biraz da acemilik kokan bir heyecanla şehirde bir dost sesi olarak var olmuştur. Ve bu doğrultuda emin adımlar ile ilerlemiştir. Radyo kanalı aktüel ve popüler olanın değil; gerçeğin, iyiliğin ve güzelin peşinde olmuştur. Bu sebeple kavgacı değil, öğrenmeye ve paylaşmaya dayalı bir dil kullanan radyo, kötüyü tartışma konusu bile etmeden sadece iyi olanı anlatmayı bilmiştir. Bu sıcak insanı mest eden yayın akışı gün geçtikçe iyiye gitmekte ve radyo kanalı dinleyici sayısını gün geçtikçe arttırmaktadır. Dini radyolar kategorisinde önemli bir yere sahip olan bu radyo kanalını ister internet üzerinden online, ister frekans adresi üzerinden canlı olarak dinleyebilirsiniz.

Dost Fm Frekans Bilgileri

Radyo kanalını sadece 2 şehir üzerinde freakns adresi vardır. İstanbul ve Ankara illerinde olan radyo dinleyicileri, Dost Fm’i canlı olarak dinleyebilirler. Bu iller dışında olan radyo dinleyicileri ise, internet üzerinden diledikleri heryerden radyoyu online olarak dinleyebilirler. İlerleyen zamanlarda radyo kanalı, karasal yayın ağını genişlettiği takdirde sayfamız güncellenecektir.
İstanbul 101.8
Ankara 89.2

Dost Fm İletişim Bilgileri

Adres : İstanbul Caddesi Devrez Sokak No:1 İskitler-Ankara
Telefon: 0312.341 21 21
Faks : 0312.384 66 33
e-posta: [email protected]
Canlı Yayın Telefonları
Ankara:0312.341 90 00
İstanbul: 0212.511 20 41
Radyo resmi web sayfası: https://www.dostfm.com/
Radyo hakkındaki düşüncelerinizi, görüşlerinizi ve önerilerinizi yukarıdaki iletişim bilgilerini takip ederek iletebilirsiniz. Dini radyolar arasında dinlenilmeye değer kesintisiz yayın yapan Dost Fm

İletişim Adresleri ve Frekansları!