Buradasınız: Anasayfa » Dini » Dua Fm

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Dua Fm

Dua Fm

Dua Fm

Dua Fm

Dua Fm, 2010 yılının Haziran ayında Muhsin Demirtaş yönetiminde kurulmuş ve o günden buyanada kesintisiz olarak yayın yapmaktadır. Radyo kanalının yayın akışının çoğunluk kısmını dualar oluşturmakta geride kalan kısımlarda ise, ilahi şarkıları ve tasavvuf sohbetleri olmaktadır. Radyo İstanbul Ümraniye ilçesinde mütevazı bir yerde kurulmuş ve başarılı bir şekilde yayın akışını ilerletmeyi bilmiştir. Radyo kanalı yayınları tamamen objektif bir şekilde sürdürmekte ve herhangi bir siyasi partiye yada mezhebe üye değildir.

Kendi hamurunda yoğrulan ve dinleyenlerine hizmet aşkı ile yayınlarını sürdüren bir radyo kanalıdır. Dua Fm dini radyolar arasında kendine başarılı bir yer edinmiş ve bu başarısını aynı çizgide hiç bozmadan ilerletmektedir. İlahi şarkılarını ve birbirinden muhteşem duaları kesintisiz dinleyebileceğiniz bir radyo kanalı

Dua Fm Frekans Bilgileri

Radyo kanalının frekans adresi yoktur. Radyo sevenlerine internet üzerinden ulaşmaktadır. Radyo kanalını dinlemek için tek yapmanız gereken, internet bağlantısı edinmektir.

Dua Fm İletişim Bilgileri

Radyo ile ilgili detaylı bir iletişim bilgisi elimizde mevcut değildir. Radyo kanalına ulaşmak için aşağıdaki telefon bilgilerini kullanabilirsiniz.
Ümraniye/İstanbul Telefon: 0544 580 30 40
Duaların değişilmez yeri ve ilahi şarkıların atan kalbi Dua Fm aralıksız olarak yayın yaşamına devam etmektedir.

İletişim Adresleri ve Frekansları!