Buradasınız: Anasayfa » Yöresel Müzik » Duhok Radyo

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Duhok Radyo

Duhok Radyo

Duhok Radyo

Duhok Radyo Hakkında Bilgiler

Duhok radyo, Kürdistan Duhok üzerinden radyo yayınları gerçekleştiren bir kanaldır. 2008 yılında kurulan ve radyo yayıncılığına başlayan bu radyo kanalı, başta Duhoklular olmak üzere Kürdistan genelinde severek dinlenen bir radyo kanalı olmayı başarabilmiştir.
Online radyo yayınları sayesinde internet üzerinden canlı olarak kesintisiz dinlenebilen bu kanal, Türkiye’ de de geniş bir dinleyici grubuna hitap etmeyi başarabilmiştir. Kürtçe müziğin en seçkin ve en güzel örneklerini çalan Bu Kürtçe müzik radyosu radyo yayıncılığı sadece şarkı çalmakla geçiren bir radyo kanalı olmanın ötesine geçmeyi başarabilmiş ve güne ve gündeme dair önemli gelişmelere değinen yapısı ile de büyük bir beğeni toplamayı başarabilmiştir.

Dünya gündeminin en önemli başlıklarına tarafsız yayıncılık felsefesi güderek yaklaşan kanal, objektif yapısı sayesinde her geçen gün gelişip büyüyen bir radyo kanalı olmayı başarabilmiştir.
En güzel ve en özel Kürtçe müzik eserlerini 7 gün 24 saat radyolara taşıyan Duhokluların sevilen radyosu Duhok Radyo, profesyonel yayın ekibi, seçkin içerikli radyo programları, dinleyicilerine verdiği önem gibi daha pek çok konuda yürüttüğü çalışmalar ve benimsediği ilkler neticesinde alanında lider olmayı başarabilmiştir.

Ülkemizde online olarak kesintisiz dinlenebilen Radyo Duhok, özellikle Doğu Anadolu Bölgesi halkı tarafından takip edilen bir internet radyosu olarak karşımıza çıkıyor. Kürtçe yayınlanan radyo programlar sayesinde Kürt halkın bilgiyi daha kolay elde etmesine olanak sağlayan bu kanal, oldukça popüler bir Kürtçe müzik radyosu olmayı başarıyor.
Duhok Radyo ‘ ya paralel radyo içerikleri sunan bir başka kanal olan Radyo Berfin Fm de online olarak Kürtçe müzik içerikleri paylaşan seçkin bir radyo olarak sektöründe yer ediyor. Kurd Fm, Kürtçe müziğin en özel ve en güzel olanını değerli dinleyicileri buluşturan ender ve seçkin bir radyo olarak her geçen gün büyüyen ve dinleyenleri tarafından desteklenen bir kanal. Bu iki radyo kanalına günün her anı erişmek, Kürtçe içerikli yayınlara ulaşmak için sitemizi takip edebilir, radyo kanallarına ilişkin görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Keyifli dinlemler.

Duhok Radyo Frekans Bilgileri

Radyo kanalının frekansı yoktur. Duhok Radyo’yu sayfamız https://radyodinlesem.net/duhok-radyo/ üzerinden online ve canlı dinleyebilirsiniz.

Duhok Radyo İletişim Bilgileri

Telefon: 00964 62 7710950
00964 62 7710951
00964 62 7623636
00964 62 7600071
Email: [email protected]

İletişim Adresleri ve Frekansları!