Buradasınız: Anasayfa » Karışık » Eba Radyo

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Eba Radyo

Eba Radyo

Eba Radyo

Eba Radyo Hakkında Bilgiler

Eba Radyo; 60 yıldır Milli Eğitim bakanlığının bilgi ve donanım birikmişliği ile biz dinleyenlerine; edebiyat, sanat, müzik, eğlence, şiir ve şarkılar ile hizmet vermeye başlamış olan internet radyosudur. Gelişen internet radyoculuğu ile pastadan kendine düşen dilimi alan ve bu daldaki açığı giderecek olan istasyonu canlı ve online radyo dinleme platformu sitemiz radyodinlesem.net üzerinden aralıksız bir şekilde dinleyebilirsiniz.

Öğrenciler ve veliler için muazzam bir kaynak olan Radyo Eba, kaliteli yayın akışı ile hizmetini sürdürmektedir. Online radyonun bir çok dalı olmasına rağmen bu eğitici dalda hiçbir radyo kuruluşunun yer almaması istasyonun; ilerleyen zaman diliminde değerinin daha çok anlaşılacağını ümit ediyoruz. Aralıksız online canlı radyo dinlemenin ayrıcalığını sosyal medya mecraları üzerinden bizleri paylaşarak destek olabilir ve bu ayrıcalığı sizlerde sevdikleriniz ile yaşayabilirsiniz.

Eba Radyo İletişim ve Frekans Bilgileri

İletişim: [email protected]
Frekans: Radyo istasyonu sadece online bir şekilde dinleyicilerine hizmet vermektedir. Buradan radyoyu cep telefonlarınız üzerinden android ve ios üzerinden canlı kesintisiz ve reklamsız olarak dinleyebilirsiniz.

İletişim Adresleri ve Frekansları!