Buradasınız: Anasayfa » Arabesk » Efe Fm

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Efe Fm

Efe Fm

Efe Fm

Efe Fm Hakkında Bilgiler

Efe Fm, Manisa ili üzerinden dinleyenlerine Arabesk Fantazi şarkıları çalan bi radyo kanalıdır. Radyo ” Efelik içimizde Var ” sloganı ile yayın yaşamına ilk adımını atmıştır. Ve bu slogan ile yayın hayatını ilerletmektedir.

Arabesk ve damar şarkı dalında önemli bir yere sahip olan radyo kanalı, geniş arşivi ile rağbet gören bir radyo kanalı haline gelmiştir. Efelere yakışır tüm damar şarkılar bu radyo kanalının çatısı altında bulunmaktadır.

Tüm arabesk müzik tutkunlarının büyük bir zevkle dinleyeceği Radyo Efe Fm haftanın 24 saati kesintisiz bir şekilde yayın yapmaktadır. Tüm arabesk müzik severler sitemiz radyodinlesem.net üzerinden radyo kanalını sorunsuz bir şekilde dinleyebilirler.

Efe Fm Frekans Bilgileri

95.5 frekansı üzerinden radyo kanalını canlı dinleyebilirsiniz. Ayrıca internet bağlantısı edindiğiniz takdirde radyo kanalını dilediğiniz heryerden online olarakda dinleyebilirsiniz.

Efe Fm İletişim Bilgileri

Adres: Paşa Mahallesi 7 Sokak No:2 Akigo İş Hanı Akhisar / MANİSA
Telefon ve Fax: 0236 414 55 85
Reklam İçin: [email protected]
Teknik Sorunlar ve Müzik Direktörü İçin: [email protected]
Radyo ile iletişime geçmek isteyen dinleyicilerimiz yukarıdaki iletişim bilgileri kullanabilirler. En damar ve en arabesk şarkılar Efe Fm‘de.

İletişim Adresleri ve Frekansları!