Buradasınız: Anasayfa » Slow » Karnaval » Efsane Kayahan

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Efsane Kayahan

efsane kayahan

efsane kayahan

Efsane Kayahan Radyo Hakkında Bilgiler

Efsane Kayahan Radyo, Rahmetli Kayahan’ın şarkılarının ve bestelerinin yer aldığı bir radyo istasyonudur. Kayahan Açar 29 Mart 1949’da İzmir’de dünyaya gözlerini açmıştır. Küçük yaşlardan itibaren müzikle haşır neşir olan sanatçımız uzun yıllar pop müziğine besteleri ve şarkıları ile değer katmıştır. Büyük usta şarkıcılığa başlamadan önce Nilüfer, Sezen Aksu gibi şarkıcıların albümlerinde besteci ve şarkı yazarı olarak adından söz ettirmiş sonrasında kendi şarkıları ike pop camiasına adımını atmıştır.

Çıkarmış olduğu 16 albüm ile Türkiye’deki Türkçe popun şekillenmesinde önemli rol almıştır. Yediden yetmişe herkesimin gönlünde taht kuran Kayahan karnaval aracılığı ile tekrardan hayat bulmuştur. Bu değerli sanatçının unutulmaz eserlerini sitemiz radyodinlesem.net üzerinden mobil uyumlu ve ios android destekli cep telefonlarınız üzerinden kesintisiz dinleyebilirsiniz.

Efsane Kayahan Radyo Frekans Bilgileri

Radyonun frekansı yoktur. Online bir şekilde bilgisayar üzerinden veya cep telefonları üzerinden mobil bir şekilde dinlenebilmektedir.

İletişim Adresleri ve Frekansları!