Buradasınız: Anasayfa » Yabancı » Eg Radyo

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Eg Radyo

Eg Radyo

Eg Radyo

Eg Radyo Hakkında Bilgiler

Eg Radyo, internet üzerinden yayın yapan radyolardan sadece biridir. Fakat radyo kanalını diğer internet radyolarından ayıran önemli bir özelliğe sahiptir. Radyo dinleyenlerine kesinitisiz canlı radyo keyfinin yanı sıra reklamsız radyo keyfide sunmaktadır. Çok nadir seyredilen radyolardan biri olan istasyon kesintisiz yayını ile kulaklarınızın pasınıda alacaktır.

Bununla yetinmeyen radyo kanalı birden fazla formatı ilede dinleyenlerine rengarenk bir arşiv sunmaktadır. Radyo kanalının yayın akışında yer alan bazı müzik türleri ise şöyledir; “Pop – Yabancı – Club – Dance – Remix – Electro House – Progressive House – Tech House – Minimal – Dubstep – ChillOut – RnB – HipHop ” bunlardan sadece birkaçıdır.

Radyo geniş arşivinin yanı sıra geniş bir dinleyici kitlesinede sahiptir. Yediden yetmişe herkesimin dinlediği bu radyo kanalı aralıksız bir şekilde yayın hayatını sürdürmektedir. Hiç bıkmadan dinleyebileceğiniz bu radyo kanalını sitemiz radyodinlesem.net üzerinden online olarak dinleyebilirsiniz.

Eg Radyo Frekans Bilgileri

Radyo kanalı frekans adresine sahip değildir. Yayınlarını internet üzerinden online olarak gerçekleştirmektedir.

Eg Radyo İletişim Bilgileri

iletisim @ egradyo . com
Radyo kanalına yukarıdaki mail adresi üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca radyo resmi internet sayfasından da radyo kanalına ulaşabilirsiniz.

İletişim Adresleri ve Frekansları!