Buradasınız: Anasayfa » Yöresel Müzik » Ege Fm

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Ege Fm

Ege Fm

Ege Fm

Ege Fm Hakkında Bilgiler

Ege Fm , Ege Bölgesi’nin incisi İzmir geneline yayın yapmakta olan ve bu bölgede fazlasıyla sevilen, ilgi görmekle birlikte bulunduğu kategoride birçok kanala örnek teşkil etmektedir. 1994 yılından bu yana bu bölgede yayın yapmaktadır. Gerek yayınlanan programları, gerekse de birbirinden kaliteli, Ege’de yaşayan radyo dinleyicilerinin beğenisini kazanacak türden eserlere ye vermesi, Radyo Ege’yi bu denli popüler yapmış ve günümüze dek, büyüyerek gelmesini sağlamıştır.

Ege Bölgesi üzerinde, pek çok farklı ilden dinlenebilir olan bu radyo, uzun yıllardan bu yana yayın çizgisini korumayı başararak, dinleyicilerine verdiği değeri her geçen gün artırarak, onların sorularına ve sorunlarına kulak vermiştir. Böylece Ege insanının adeta sesi haline gelen bu radyo, sizlere hem müzik ziyafeti sunacak ve bu ziyafetin yanı sıra, sadece müziğin konuşulduğu birbirinden kaliteli ve dinlemesi keyifli programlar da sunmaktadır. Radyo Ege’de yayınlanan çeşitli programlar sayesinde, müzik adına birbirinden keyifli sohbetlere siz de tanık olabilecek ve bu sohbetleri dinleyerek hem müzik kültürünüzü geliştirme imkanına sahip olabilecek, hem de boş vakitlerinizi keyif ile zenginleştirebilme imkanına sahip olabileceksiniz.

Uzun yıllardan beri dinleyicilerine her daim kaliteli yayın yapma hedefini başarıyla sürdüren Radyo Ege, aradığınız kaliteyi sizlere sunacak türden bir radyodur. Bu sayede Ege Fm ile birbirinden kaliteli müziklere ulaşabilecek ve bu müzikler ile eğlenceli vakit geçirme fırsatını elde edebileceksiniz. Gerçek müzik keyfini yaşamak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Çünkü Radyo Ege, size birbirinden hoş sohbetler sunduğu kadar, müzik ziyafeti de sunarak, son derece zengin yayın akışı sayesinde asla sıkılmayacağınız ve dinlemekten keyif alacağınız bir radyo deneyimini sunmaktadır. Ege Fm her alandan dinlene bilindiği gibi ayrıca sitemiz üzerinden de kanala erişim sağlayabilirsiniz. 7/ 24 yayın yapan bu güzide kanalı dinlemenizi tavsiye ediyor ayrıca kanala yayın hayatı boyunca başarılar diliyoruz. Aynı türde hizmet veren Türkü Radyo’yuda buradan canlı dinleyebilirsiniz.

Ege Fm Frekans Bilgileri

İzmir: 95.4 frekansı üzerinden radyo kanalını canlı dinleyebilirsiniz. Ayrıca sitemiz radyodinlesem.net üzerinden dilediğiniz heryerden radyo kanalını online dinleyebilirsiniz.

Ege Fm İletişim Bilgileri

Bilgi için: [email protected]
Telefon: 0 232 445 42 04

İletişim Adresleri ve Frekansları!