Buradasınız: Anasayfa » Rock » Electro Radio

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Electro Radio

Electro Radio

Electro Radio

Electro Radio Hakkında Bilgiler

Son yıllarda özellikle genç nesil arasında son derece popüler olan müzik türlerinin yayın akışına dahil edildiği ve dinleyici yaş ortalamasının 20’li yaşlar olduğu radyo kanallarının her geçen gün biraz daha popüler olduğunu söylemek yerinde olacaktır.

Bahsettiğimiz radyo kanalları arasında Electro Radio en iyilerden birisi olarak dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Radyo kanalı yayın akışını hareketli yabancı müziklerin üzerine kurmuş durumdadır. Party home tarzı müziklerin dinleyiciyi yerinden kaldıran, dans etmeye ve moral depolamaya iten havasını en güzel şekilde yansıtmayı başarmaktadır. Her geçen gün yayınlarının biraz daha kaliteli hale geldiği radyo kanalı bu sayede dinleyici kitlesinin genişlemesini sağlamış ve günümüzde oldukça geniş bir kitleye hitap eder hale gelmiştir.

2007 yılından bu yana yayınlarına devam eden Electro Radio karasayl yayın frekansı bulunmamaktadır. Radyo sadece online olarak hizmet vermektedir. Zaten, radyonun en büyük eksiği olarak karasal yayın frekansının olmaması gösterilmektedir. İnternet sitelerine giriş yaptığınız takdirde yayın akışını dinleyebileceksiniz. Radyonun bünyesinde çok kaliteli DJ’lerin bulunuyor olması günümüzdeki başarının sırrı olarak gösterilebilir.

Dj Padini electro house tarzı mixleri ile dinleyenlere keyifli dakikalar yaşatmaktadır. Felix Kröcher ise techno tarz müziklerini dinleyenlere sunmakta ve bu alanda son derece başarılı bir şekilde devam etmektedir. George Morel house, tech-house tarzında yayın yapmakta olup radyonun en beğenilen DJ’lerinden birisi olarak kabul edilmektedir.

Electro Radio Frekans Bilgileri

Radyo online olarak yayın yapmaktadır. Frekans adresi bulunmamaktadır.

Electro Radio İletişim Bilgileri

Radyo kanalına ait iletişim bilgisi yoktur. Electro Radio resmi wev sayfası üzerinden radyo kanalına ulaşabilirsiniz.

İletişim Adresleri ve Frekansları!