Buradasınız: Anasayfa » Dini » Engin Fm

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Engin Fm

Engin Fm

Engin Fm

Engin Fm Hakkında Bilgiler

Engin Fm, Kütahya’ dan yayın yapan bir radyo kanalıdır. Radyo 24 saat kesintisiz yayın yapmaktadır. Yerel arenada yayınlar yapan kanal, dini tematik konuları işlemektedir. Kütahyalı dinleyicileri başta olmak üzere bölge halkına 101.7 Mhz frekansı ile seslenmektedir. Haberler, Sağlık Programları, Aile Eğitimi Programları, Dini programlar, Kültürümüzle ilgili programlar, Müzik programları T.S.Müziği, T.H.M., Ezgiler, İlahiler, Pop Müzik, Canlı yayınlar, Köşe yazıları radyo kanalının hem yayın akışında hem de internet sitesinde 7 gün 24 saat yer alan aktif konuların başında geliyor.

Khalifa Altunaiji Kuran-ı Kerim Hatmi Şerif
Ahmet Trablusi Kuran-ı Kerim Hatmi Şerif
(Murat Kardeş)-Bedesten-(Cumartesi 13:30)
(Alaaddin Özkanat Hoca)-Ali Paşa Camii Kürsüsünden Vaazlar-(Pazar 11:00)
(Yrd.Doç.Dr. İlhami Günay)-Kuran’ı Kerim’den Esintiler-(Salı 11:00)
(Yrd.Doç.Dr. Mustafa Kelebek)-Fıkıh Okulu-(Çarşamba 17:30)
(Ahmet Yıldırım)-Mesnevi Bahçesi-(Çarşamba 15:15)
Mealli Hatim-(Her gün 10:15)

Radyonun gün boyunca yayın akışını süsleyen programlar arasında geliyor. Radyo sadece dini içerikli yayınlar yapan bir radyo kanlının çok çok ötesindeki yayınlar ile dikkat çekiyor. Engin Fm, bu yönü ile pek çok dinleyici tarafından severek takip ediliyor.
Dini tematik konuları işleyen bir başka radyo kanalı olarak gösterebileceğimiz radyolar arasında gelen Radyo Hicret online olarak internet alanında yayıncılık yapan bir kanal olarak karşımıza çıkıyor. Radyo Hicret, karasal yayın ağı olmadan yayınlara yapan bir internet radyosudur. Bu radyo, Engin Fm’ ye oranla daha sınırlı bir dinleyici kitlesi mevcuttur. Ulusal yayın frekansı olmayan Radyo Hicret bu yönüyle internet kullanıcısından beslenen bir özelliğe sahip.

Kütahyalı’ nın severek dinlediği Radyo Engin Fm, usta ellerden aldığı destekler sayesinde kısa sürede yükleşe geçmeyi başarmıştır. Radyo kanalı, akademik danışmanları vasıtasıyla halka en doğru bilgiyi, en güncel haberi, en özgün içeriği sunan bir işleyiş göstermektedir.
101.7 Mhz yayın frekansı ile Kütahya ili ve çevresinden yerel yayın ağı ile kesintisiz dinlenebilen radyo kanalı, internet üzerinden de canlı olarak kesintisiz olarak dinlenebilmektedir. Bu tematik radyoyu kesintisiz dinlemek için sitemizi dilediğiniz an takip edebilir, radyo hakkındaki görüş ve önerilerinizi bize yazabilirsiniz. Aynı türdeki radyoları dinlemek için “dini radyolar” kategorimizi ziyaret ediniz. Keyifli dinlemeler.

Engin Fm Frekans Bilgileri

101.7 frekansını takip ederek Kütahya üzerinden Radyo Engin’i canlı dinleyebilirsiniz.

Engin Fm İletişim Bilgileri

KÜTAHYA HİLAL
Radyo ve Reklam Yayıncılık AŞ
Pekmez Pazarı Cd.Dürrüoğlu
No:42/1 KÜTAHYA
Tel: 0274 223 85 55
E-Posta : [email protected][email protected]

İletişim Adresleri ve Frekansları!