Buradasınız: Anasayfa » Slow » Ert Fm

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Ert Fm

Ert Fm

Ert Fm

Ert Fm Hakkında Bilgiler

Ert Fm, 2004 yılından buyana faliyette olan bir radyo kanalıdır. Radyo dinleyenlerine çoğunlukta slow şarkılar çalmaktadır. Bunun yanı sıra dinleyenlerine farklı formatlarda da şarkılar çalmaktadır. RATEM üyesi olan radyo kanalı 24 saat kesintisiz müzik çalmaktadır. Ert Fm 2007 yılından EKSPRES Radyo Tv Yapım ve Yayıncılık A.Ş’ nin bünyesine dahil olmuştur. 2013 yılından bu yana da kardeş radyosu Kent Fm ile yayın yaşamını başarılı bir şekilde sürdürmüştür.

Elazığ üzerinden yayın yapan ve Elazığ’ın en sevilen radyolarından olan kanal, RTÜK’ ün izni ile Ert Tv’ nin açılışına lisans hakkınıda kazanmış ve yayın hayatına adımını atmıştır. Radyo kanalı ayrıca dinleyenlerine şarkının yanı sıra, gündemin nabzınıda tutan haberlere yayın akışında yer vermektedir.

Samimiyetin ve sıcaklığın oldukça fazla olduğu ve dinleyicisine büyük bir titizlik ile hizmet veren kanal, yayın hayatını diğer radyo kanallarına örnek teşkil edecek şekilde sürdürmektedir. Online ve canlı radyo dinlemenin keyfini bu radyo aracılığı ile çıkarabilirsiniz. Tek yapmanız gereken radyo sitemiz radyodinlesem.net’i takip etmek. Aynı türde yayın yapan bir diğer radyo kanalı Slow Türk‘üde buradan canlı dinleyebilirsiniz.

Ert Fm Frekans Bilgileri

96.8 frekansını takip ederek radyo kanalını Elazığ ili ve çevre illerinde canlı dinleyebilirsiniz.

Ert Fm İletişim Bilgileri

1. HARPUT CADDESİ DEMİREL İŞHANI KAT :6 NO :18 231000 ELAZIĞ/TÜRKİYE
İRTİBAT TELEFONLARIMIZ: 0.424.218 87 56 – 218 72 56
E-Mail: dil-sikaye[email protected] veya [email protected]

İletişim Adresleri ve Frekansları!