Buradasınız: Anasayfa » Karışık » Evrensel Fm

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Evrensel Fm

Evrensel Fm

Evrensel Fm

Evrensel Fm Hakkında Bilgiler

Evrensel Fm, 1993 yılından bu yana yayın yapan bir radyo kanalıdır. Evrensel Radyo, Türkçe arabesk ve Türkçe fantezi tarzda yayınları ile dikkat çekmektedir. Kanal, Isparta ili üzerinden 96.6 Mhz yayın frekansı ile bölgesel yayınlar yapmaktadır. Ulusal yayın olanağı bulunmayan Evrensel Radyo, sadece bölgesel olarak faaliyet göstermektedir.

Arabesk ve fantezi tarzda müziğe dair sınırsız müzik eserini, aralıksız yayınlar ile sunan Isparta’nın radyosu, en sevilen ve en çok tercih edilen özgün parçaları dinleyenlerine ulaştırmayı başarıyor. Günden güne büyüyen radyo kanalı, tarafsız yayıncılık anlayışı güden bir politika izliyor.
İnternet teknolojisinin artık çok faal bir şekilde kullanıldığı günümüzde her sektörde olduğu gibi radyoculuk sektöründe de köklü ve modern değişiklikler olmuştur. İnternet ile hayatımıza giren online radyoculuk pek çok radyo kanalına masrafsız ve zahmetsiz ulus ötesi yayın olanakları sunmuştur. Radyoculukta esas olan yayın frekansı edinme zorunluluğu internet teknolojisi ile zorunluluktan çıkmış, radyoculuğun sesini uluslararası alana taşımıştır.

Bu bağlamda özellikle yerel radyocuklukta yer eden kanallar, ulusal alanda etkin olma çabalarını yayın frekansı sahibi olarak değil, internet radyoculuğunda etkin rol oynarak gerçekleştirmeyi başarabilmişlerdir. Bunun yanında sadece ulusal alanda değil, evrensel alanda ses duyurma olanağı bulmuşlardır.

Arabesk ve fantezi tarzda yayınlar yapan tüm kanallarda olduğu gibi Evrensel Fm’da da sınırlı bir yayın ağı ile sınırlı bir dinleyici kitlesine hitap etme sorunsalı intetnet radyoculuğu sayesinde bir nebze olsun hafiflemiş ve alan sınırlaması olmadan fantezi ve arabesk müzik dinlemeyi seven daha geniş kitlelere ulaşmayı başarabilmiştir.
Canlı radyo dinleme olanağı sayesinde Isparta’nın bu çok sevilen radyo kanalına yerel alandan 96.6 Mhz yayın frekansı ile erişebilirsiniz. Isparta ili ve çevresinden erişme imkanınız bulunmuyor ise de sınırsız müziğe, internet ağı sayesinde sitemiz vasıtası ile abone olabilirsiniz. Aynı türde şarkılar çalan bir başka radyo kanalı ise “Türkü Radyo“‘dur. Keyifli dinlemeler.

Evrensel Fm Frekans Bilgileri

96.6 Isparta üzerinden radyo kanalını canlı dinleyebilirsiniz.

Evrensel Fm İletişim Bilgileri

Radyoya ait kurumsal iletişim bilgisi yoktur.

İletişim Adresleri ve Frekansları!