Buradasınız: Anasayfa » Yöresel Müzik » Ezgi Radyo

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Ezgi Radyo

Ezgi Radyo

Ezgi Radyo

Ezgi Radyo

Ezgi Radyo, Yerel yayıncılık lisansı ile Elazığ’da yayın yapan özel radyo kanallarından biridir. Radyo 2003 yılında yayın yaşamına ilk adımını atmıştır. Radyo kanalı Ekim 2008’den itibaren Yü-Şa Radyo TV Yayıncılık A.Ş. Grup Bünyesinde yeniden yapılanmaya girmiştir. Bu yenilikle birlikte radyo kanalı, moder radyoculuk anlayışının getirmiş olduğu yeniliklere kucak açmış ve böylelikle dinleyenlerine daha kaliteli bir yayın imkanı sunmuştur.

Radyo kaliteli programcıları ve kaliteli yayın akışı ile birlikte Elazığ başta olmak üzere tüm Türkiye’nin gözde radyolarından biri halini almıştır. Ezgi Radyo yayın akışında yer verdiği Yöresel Halk Türkülerini 24 saat aralıksız olarak dinleyenlerinin dinletisine sunmaktadır. Modern yapılanmayla birlikte tüm ekip ve ekipmanına bu yeniliği aşılayan radyo kanalı, aynı çağdaşlık ve yeniliğe her daim pozitif bakabilme yetisi ile yayın akışını aralıksız bir şekilde ilerletmektedir. Sizlerde bu başarılı radyo kanalı radyo sitemiz radyodinlesem.net üzerinden dinleyebilirsiniz.

Ezgi Radyo Frekans Bilgileri

88.0 frekansını takip ederek Elazığ üzerinden radyo kanalını canlı dinleyebilirsiniz. Frekans üzerinden radyo kanalını dinleyemiyorsanız, internet bağlantısı ile radyo kanalını online olarak dinleyebilirsiniz.

Ezgi Radyo İletişim Bilgileri

Nailbeymah. Yeşildere sok. Hakim Şevketbey Apt No:21 kat 4 ELAZIĞ
TEL : 0 424 238 63 28
Vergi Dairesi : Harput Vd.
Vergi No : 988 047 64 86
Başta radyo dinlemeye ve Yöresel Halk Türkülerine yeni bir tad renk kazandıran radyo kanalı Ezgi Radyo, aynı çizgide daha kaliteli bir yayın ile yayın yaşamına devam etmektedir.

İletişim Adresleri ve Frekansları!