Buradasınız: Anasayfa » Türkçe Pop » Fenomen Türk

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Fenomen Türk

Fenomen Türk

Fenomen Türk

Fenomen Türk Radyo Hakkında Bilgiler

Fenomen Türk, Radyo Fenomen çatısı altında yayın yapan bir dijital radyo platformudur. Yabancı şarkılarda oldukça başarılı olan ve geniş bir radyo dinleyicisi kitlesine sahip olan Fenomenin Türkçe versiyonu ile dijital platformda yayın hayatına merhaba diyen istasyon 24 saat kesintisiz hizmet vermektedir. Türkçe pop şarkıları soluksuz dinleyebileceğiniz ender radyo kanallarından biri olan Fenomen Fm Türk sitemizin ayrıca favori radyolarından biridir.

Aklınıza gelebilecek tüm Türkçe pop şarkıları bu radyo aracılığı ile sitemiz radyodinlesem.net üzerinden dinleyebilirsiniz. Türkçe pop şarkıların efsane sesleri ve geçmiş yıllara damgasını vurmuş pop şarkıları Fenomen ile dinleyebilirsiniz. Türkçe pop radyoları dalında renkli ve orjinal formatı ile yayın yapan istasyon kısa sürede ulusal çapta yayın yapan radyolar ile yarışır hale gelmiştir.

Radyo kanalının bu başarısı birçok radyo kulisinde konuşulmaktadır. Sizlerde Türkçe pop şarkı dinlemeyi seviyorsanız bu radyo kanalını mutlaka denemelisiniz.

Fenomen Türk Radyo Frekans Bilgileri

Dijital bir radyo olan Fenomen sadece internet üzerinden ayın yapar. Radyonun frekansı yoktur.

İletişim Adresleri ve Frekansları!