Buradasınız: Anasayfa » Arabesk » Fıstık Fm

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Fıstık Fm

Fıstık Fm

Fıstık Fm

Fıstık Fm

Fıstık Fm, Samsun Çarşamba ilçesinde faliyet gösteren radyo kanalıdır. İstasyon Arabesk fantazi şarkıları çalan radyo kanalı, damar şarkı severlerin vazgeçilmez adresidir. Radyo kısa süre zarfında başta Karadeniz bölgesi olmak üzere, Türkiye’nin herbölgesinde dinlenilen ve rağbet gören bir radyo kanalı olmuştur. Bu şirin ilçede teknolojinin vermiş olduğu olanakları bütçesi elverdiğince kullanmaya çalışan ve dinleyenlerine daha kaliteli bir yayın sunabilmek için çaba gösteren bu radyo kanalı, haftanın her saati ve her dakikasında canlı olarak yayın yapmaktadır. Arabesk şarkı tutkunları için muazzam bir radyo kanalı olan Fıstık Fm, sitemiz üzerinden kesintisiz olarak dinlenebilmektedir. Damarcıların buluştuğu bu radyo kanalı tüm hızı ile dinleyenlerine hizmet vermeye devam etmektedir.

Fıstık Fm Frekans Bilgileri

88.4 frekansından dinleyenlerine seslenen radyo kanalı, karasal yayın ağını genişlettiği takdirde sayfamız güncellencektir. 88.4 frekansından verim alamayan ve bağlantı kuramayan radyo dinleyicileri ise, internet üzerinden online olarak radyo kanalını dinleyebilirler.

Fıstık Fm İletişim Bilgileri

19 MAYIS MAH. MEVLEVİHANE CADDESİ GÜNEYSU İŞHANI KAT:4 NO:22
Merkez
Samsun
e-Posta:
[email protected] – samsunfistikfm
Telefon:
0362 431 45 33 – 0362 431 02 43
Cep Telefonu Numarası:
0542 212 33 55
Radyo resmi internet sayfası: https://www.fistikfm.com.tr
Fıstık Fm‘e ulaşmak, görüşlerinizi bildirmek için yukarıdaki iletişim bilgilerini takip ediniz. Arabesk Fantazi şarkıların atan kalbi Fıstık Fm yaşamınıza ve çevrenize enerki katmaya devam ediyor

İletişim Adresleri ve Frekansları!