Buradasınız: Anasayfa » Arabesk » Gebze Fm

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Gebze Fm

Gebze Fm

Gebze Fm

Gebze Fm

Radyo Gebze Fm, Gebze’den yükselen sesi ile tüm Türkiye’ye Arabesk Fantazi şarkılarını sunmaktadır. Radyo yayın akışını arabesk fantazi şarkıları ile beraber süslemektedir. Küçük ve şirin Gebze’nin büyük ve başarılı radyo kanalı olan radyo, teknılojik gelişmeler ile birlikte, geniş kitlelere hitap etmeye başlamıştır. Damar şarkıların en tutulan ve en sevilen sanatçıların ve bu değerli sanatçıların eşsiz şarkılarını bu radyo kanalında canlı dinleyebilirsiniz.

Radyo Gebze Fm ile birlikte sorunsuz radyo dinlemenin hazzını sürecek, sevdikleriniz ile keyifli bir şekilde damar şarkıları dinleyebileceksiniz. Radyo, dinleyicilerinin istekler çerçevesinde yayın akışını programlayan ve dinleyenlerinden gelen istek şarkılara yer veren bir radyo kanalıdır. Gebze’den frekans adresini takip ederek dinleyebileceğiniz, internet üzerinden ise tüm Dünya’dan dinleyebileceğiniz bir radyo kanalıdır… Radyo kanalının haftalık yayın akışı ise şöyledir;
PROGRAM ADI YAYIN SAATI
Burcu ile Ölümsüz Aşklar 00:00 – 04:00
Ahmet ile Sabah Seli 04:00 – 08:00
Fatoş ile 7’den 70’e 08:00 – 12:00
Otomatik Yayın 13:00 – 14:00
Otomatik Yayın 14:00 – 16:00
Otomatik Yayın 16:00 – 18:00
Otomatik Yayın 18:00 – 22:00
Otomatik Yayın 22:00 – 00:00

Gebze Fm Frekans Bilgileri

95.4 Frekans adresini takip ederek radyo kanalını Gebze başta olmak üzere, çevrelerinde canlı dinleyebilirsiniz. Frekans adresinden verim alamıyorsanız, internet bağlantısı edinerek radyo kanalı online olarak dinleyebilirsiniz.

Gebze Fm İletişim Bilgileri

Radyo ile ilgili kurumsal bir iletişim bilgisi elimizde mevcut değildir. Gerekli kurumsal iletişim bilgileri tarafımıza iletildiği takdirde sayfamız güncellenecektir. Arabesk şarkıların atan kalbi yeni şarkıların habercisi Radyo Gebze Fm yayın akışına devam etmektedir.

İletişim Adresleri ve Frekansları!