Buradasınız: Anasayfa » TSM » Genç Radyo

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Genç Radyo

Genç Radyo

Genç Radyo

Genç Radyo

Genç Radyo 1996 yılında gözlerini Dünya’ya açmış ve dinleyiicleri ile buluşmuştur. Radyo yayın yaşamının ilk yıllarında Türkçe pop müzik ağırlıkta şarkılar çalmaktaydı. 2006 yılında radyo kanalının yayın formatı değişerek Türk Sanat Müziği şarkıları çalmaya başlamıştır. İlk başlarda dinleyicilerinin tepkisini alan radyo kanalı, sonraları ise dinleyicisini alıştırarak Türk Sanat Müziği dalında şarkılarını çalmaya devam etmiştir.

Değişen yayın formatı ile birlikte Genç Radyo, özelliklerini daha belirgin bir hale sokarak doğrudan dinleyiciye ulaşan bir yayın formatı benimsemiştir. Bu formatı uygularken ise, zorluk çekmemiştir. Tüm Türk Sanat Müziği severlere hitap eden ve tüm zamanlara damgasını vurmuş başarılı şarkıları bünyesinde barındırarak dinleyenlerine ulaştıran bir radyo kanalıdır. Radyo diğer TSM yayını yapan radyo kanallarına nazaran, daha az reklam almakta ve yayın akışında daha çok şarkılara yer vermektedir. Bu denli başarılı ve dinleyici odaklı olan radyo kanalını sitemiz www.radyodinlesem.net üzerinden online olarak dinleyebilirsiniz.

Genç Radyo Frekans Bilgileri

104.3 frekans adresini takip ederek söz konusu radyo kanalını canlı dinleyebilirsiniz. Herkesimin dinleyebileceği ve seviyeli programı ile gönüllere hitap eden bu radyo kanalını, internet üzerinden online olarakda dinleyebilirsiniz.

Genç Radyo İletişim Bilgileri

Vatan Cad. Selay İşhanı Kat : 2 No:204 / 42052 SELÇUKLU / KONYA – TÜRKİYE
Telefon: (332) 323 93 33
Faks: (332) 323 68 23
E-Posta: [email protected]
Türk Sanat Müziği dalında şarkıları ile dinleyenlerini kendine hayran bıraktıran radyo kanalı, Genç Radyo yayın akışına kaldığı yerden devam etmektedir.

İletişim Adresleri ve Frekansları!