Buradasınız: Anasayfa » Dini » Gençlik Fm

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Gençlik Fm

batman gençlik fm

batman gençlik fm

Gençlik Fm Hakkında Bilgiler

Gençlik Fm ” Gönül Dostunuz Gönül Frekansınız ” sloganı ile Batman ili üzerinden yayın yapan bir radyo kanalıdır. Radyo yayın akışında ilahi şarkılara yer vermektedir. 99.1 karasal frekansından yayın yapan radyo canlı ve online olarak dinlenebilmektedir.

Batman’ın tek radyosu olan kanal tüm Batman’lılar tarafından sevilip sayılmaktadır. Batman’ın sesi olan Gençlik Fm, Batman’ın gelişmesi ve ilerlemesi için elinden geleni yapmaktadır. Çevresinde birçok radyo kuruluşuna örnek olan kanal kendi dar bütçesi ile dinleyenlerine mp3 kalitesinde bir hizmet vermektedir. Dini tematik konulu yayınları ile gençlere yol gösteren iyi kötü ayrımında telkinlerde bulunan ve daima haklının yanında olan kanal, 24 saat kesintisiz yayın yapmaktadır.

Özellikle son dönemlerde birçok radyo kuruluşun hizmet dışında her türlü şeyi yaptığı ve dinleyicisini önemsemeyen bir politika ile yoluna devam ettiği şu son dönemlerde bu radyo kanalı birçok radyoya örnek olmuştur. Sizlerde ilahi şarkıları sorunsuz dinlemek istiyorsanız bizleri takip etmeniz yeterli olacaktır.

Gençlik Fm Frekans Bilgileri

99.1 frekansı üzerinden Batman’da radyoyu canlı takip edebilirsiniz. Frekans üzerinden radyo kanalını dinleyemeyenler ise, sitemiz radyodinlesem.net üzerinden radyo kanalını online dinleyebilirler.

Gençlik Fm İletişim Bilgileri

BATMAN GENÇLİK FM RADYO İŞL. SAN. VE TİC. A.Ş.

GENÇLİK FM KARASAL ORTAMDA RTÜK LİSANSI İLE 1995 YILINDAN BERİ YAYIN YAPMAKTADIR.

REKLAM MÜDÜRÜ: A.HAKİM ÇİÇEK
0.535 899 72 08
Diyarbakır Caddesi Günaydın iş Merkezi Daire :29 BATMAN/MERKEZ

Tel: 0488 215 59 59 – Faks: 0488 215 59 59
[email protected]

İletişim Adresleri ve Frekansları!