Buradasınız: Anasayfa » Karışık » Gökay Fm

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Gökay Fm

Gökay Fm

Gökay Fm

Gökay Fm Hakkında Bilgiler

Gökay Fm, Manisa’nın Salihli ilçesinde yayın yapan bir radyo kanalıdır. Radyo 102.2 Mhz frekansı ile bölgesel olarak yayın yapmaktadır. Radyo, Türkçe pop ve Türkçe slow tarzda müzik eserleri ile dinleyicilerine seslenmektedir. Manisalı halkın severek dinlediği radyo kanalı, en sevilen Türkçe şarkıları 7 gün 24 saat kesintisiz yayın akışı sayesinde dinleyicilerine ulaştırmayı başarıyor.

Manisa’nın en sevilen radyo kanallarından Radyo Gökay Fm kaliteli ve tarafsız yayınları sayesinde her geçen gün daha da büyüyor.
1994 yılından bu yana sektörde yer eden kanal, Sevginin Frekansı sloganı ile yıllardır alanında faaliyet gösteriyor. En güncel müzik haberlerinin tarafsız bir bakış açısı ile yer bulduğu kanalda, Türkçe müziğe dair pek çok haber siz dinleyenlerine sunuluyor.
Gündemin en güzel şarkılarını, en güncel müzik listelerini severek takip edeceğiniz, keyifli dakikalar geçirebileceğiniz bu yerel radyoda profesyonel bir radyo yayıncılığının tadına varacaksınız.

Sevginin Frekansı Gökay Fm’de radyonun seçkin dinleyicilerinden gelen istekler son derece önemli bir yer ediyor. Radyo kanalı, dinleyenlerinden gelen istek parçaları kesintisiz yayınlayan felsefeli ile günümüze kadar gelen ender yerel radyo kanalları arasında yer alıyor.
Ahlaklı, dürüst, objektif ve özgün radyo programları ile her zaman zirvede olmayı başaran Manisa radyosu sadece günümüz Türkçe pop ve Türkçe slow şarkıları çalmakla yetinmiyor. Radyo kanalı, yakın geçmişin en iyi pop ve slow eserlerini de yayın listesine alıyor. 90’lı yılların en çok dinlenen ve en çok sevilen pop ve slow şarkılarını da sık sık çalan radyo kanalı bu yönüyle hem geçmişin hem de günümüzün şarkılarını anda sunuyor.

Canlı radyo dinle imkanı sayesinde online arenada kesintisiz dinlenebilen kanalı dilediğiniz an sitemiz vasıtası ile takip edebilirsiniz. Manisa ili çevresinde 102.2 Mhz yerel frekansını kullanan bu Türkçe pop ve Türkçe slow şarkı radyosuna deyim yerindeyse bayılacaksınız.
Evde, işte, arabada; dilediğiniz yerde sadece intenet ağı sayesinde erişebileceğiniz Manisa’ nın radyosu Radyo Gökay Fm’de keyifli ve coşkulu dakikalar sizleri bekliyor. Keyifli dinlemeler.

Gökay Fm Frekans Bilgileri

102.2 frekansını takip ederek Manisa ve çevre illerinde radyo kanalını canlı dinleyebilirsiniz.

Gökay Fm İletişim Bilgileri

Adres : Mithatpaşa mah. Mithatpaşa sokak Ateseven İş Hanı Kat :2 Manisa/SaLihLi
TeL : 0236 712 05 35

İletişim Adresleri ve Frekansları!