Buradasınız: Anasayfa » Yöresel Müzik » Karnaval » Türkü » Gönül Radyo

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Gönül Radyo

Gönül Radyo

Gönül Radyo

Gönül Radyo Hakkında Bilgiler

Gönül Radyo, karnaval çatısında yer alan türkü radyosudur. “Gönüller Türkülerde” sloganı ile yayın yaşamını sürdüren radyo türkü radyoları dalında yeni bir soluk ve heyacan katmıştır. 2015 yılında aramıza katılan kanal, uzun yıllar dinleyenlerine hizmet etmek için tüm hızıyla çalışmalarını sürdürmektedir.

Şüphesiz türkülerin bizlerde yerleri apayrıdır. Herkesi anlatan bir türkü mutlaka vardır. Gönül Radyo dinlerken sizi anlatan sanki sizin adınıza yazılmış türkülere şahit olmak sizleri şaşırtmasın. Güncel arşivi ve beraberinde unutulmaya yüz tutmuş ve hafızalarda yer edinmiş tüm türküleri bu kanal sayesinde dinleyebileceksiniz.

Öncelik olarak hizmet kategorisini önde tutan ve daimi olarak dinleyenlerin; istek, öneri ve şikayetlerini gözardı etmeksizin dinleyen ve bu önerilerden kendilerine pay çıkararak eksiklerini tamamlayan Gönül Fm, bu dalın ayrıcalıklı radyolarındandır. Türkü dinlemeyi seven sevmeyen her kesimi kucaklayan ve her yaşa hitap eden bu radyo kanalını sitemiz radyodinlesem.net üzerinden canlı ve online dinleyebilirsiniz. Ayrıca sosyal medya hesaplarınız üzerinden kanalı paylaşarak aynı keyfi çevrenizede ikram edebilirsiniz.

Gönül Radyo Frekans Bilgileri

Radyo Gönül’ün frekansı yoktur. Radyo sadece internet üzerinden hizmet vermektedir. Kanal frekans ağı edindiği takdirde sayfamız güncellenecektir.

Gönül Radyo İletişim Bilgileri

Adres: Büyükdere Cad. C.E.M. İş Merkezi No:23/4 Şişli/İstanbul Türkiye
Telefon: +90 212 368 62 00
Ulaşmak İçin: [email protected]
Reklam İçin: [email protected]
Radyo kanalına yukarıdaki bilgiler doğrultusunda ulaşabilirsiniz.

İletişim Adresleri ve Frekansları!