Buradasınız: Anasayfa » Dini » Gözyaşı Fm

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Gözyaşı Fm

Gözyaşı Fm

Gözyaşı Fm

Göz Yaşı Fm

Gözyaşı Fm, dini tematik konulu yayın yapan radyo kanalıdır. Konya merkezden yayın yaşamını sürdürmektedir. Tasavvufa dair, ilahi şarkılara dair herşeyi bu radyo kanalında bulabilirsiniz. Radyo kanalı yayın akışında birbirinden güzel ilahi şarkılar çalmaktadır. Tüm zamanların en çok dinlenilen, sevilen ilahi şarkılarını bu radyo kanalında kesintisiz bir şekilde dinleyebilirsiniz.
Son zamanlarda reklamlardan yakınan radyo dinleyicilerinin yaralarına merhem olacak bu radyo kanalı; az reklam çok ilahi formatı ile dinleyenlerine 24 saat kesintisiz ilahi dinlettirmektedir. Dini radyolar arasında önemli bir paya sahip olan Gözyaşı Fm bu başarısını aynı istikrar ve disiplin ile sürdürmektedir. İlahi şarkılarını canlı canlı dinlemek ve istek şarkılarda bulunmak için radyo sitemizi takip etmeniz yeterlidir.

Göz Yaşı Fm Frekans Bilgileri

102.9 frekansından Gözyaşı Fm dinleyebilirsiniz. Ayrıca Türksat 3A 12685H FSEC: 5/6 SR 30000 bilgilerini kullanarak uydudan da sorunsuz bir şekilde radyo kanalını dinleyebilirsiniz. Frekans ve uydudan verim alamayan radyo dinleyicileri ise, internet üzerinden radyo kanalını online olarak dinleyip takip edebilirler.

Göz Yaşı Fm İletişim Bilgileri

Radyo Web Sayfası : https://www.gozyasi.com.tr
E-Mail : [email protected]
Telefon: 0212 444 0 131
Adres :Hamidiye mah. Hazırol sok. Ünal iş merkezi no:5/403 Meram Konya
En yeni en güncel ilahi şarkıları Gözyaşı Fm ile canlı canlı dinleyebileceğiniz tek yer

İletişim Adresleri ve Frekansları!