Buradasınız: Anasayfa » TSM » Grt Fm

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Grt Fm

Grt Fm

Grt Fm

Grt Fm

Grt Fm, Türk Sanat Müziği şarkıları çalan bir radyo kanalıdır. Gaziantep ili varolan radyo kanalı bu il üzerinden tüm Türkiye’ye sesini duyurmaktadır. Radyo yayın hayatına adım attığı günden buyana istikrarlı olarak ilerlemektedir. Türk Sanat Müziği kategorisinde geniş bir şarkı yelpazesine sahip olan radyo kanalı, bu özelliği ile kısa sürede geniş kitlelere ulaşmıştır. Grt Fm dinleyenlerine teknolojinin son imkanlarını sunmaktadır. Ve dinleyenlerine mp3 kalitesinde bir yayın dinlettirmektedir. Türk Sanat Müziği dinlemeyi seven herkesin rahatlıkla, kesintisiz, sorunsuz, az reklamsız olarak bu radyo kanalını canlı canlı dinleyebilirler. Radyo sadece Gaziantep iline bağlı olmamakla birlikte tüm Türkiye’ye hitap etmekte ve gün geçtikçede dinleyicisi sayısını ve popüleritesini arttırmaktadır. Radyo kanalını online olarak sitemiz üzerinden dinleyebilirsiniz.

Grt Fm Frekans Bilgileri

94.1 frekansına sahip olan radyo kanalını, bu frekansı takip ederek canlı canlı dinleyebilirsiniz. 94.1 frekansından radyo kanalını takip edemeyen radyo dinleyicileri ise, internet bağlantısı edinerek radyo kanalını bulundukları alan üzerinden online olarak dinleyebilirler.

Grt Fm İletişim Bilgileri

Ünvan: GRT Radyo ve Televizyon A.Ş.
Adres: Mücahitler Mah. Ali Fuat Cebesoy Bulvarı.
59 Nolu Sk. Basmacı-Vakıf İş Merkezi
No:1 Kat:4 Daire:405
Şehitkamil/GAZİANTEP
Telefon: 0 342 3242320-24
Fax: 0 342 3242321
Grt Fm Gaziantep ili üzerinden tüm Türkiye’ye sesini duyurmaya ve dinleyenlerine hizmet vermeye devam etmektedir. Grt Fm Türk Sanat Müziğinin yeni adıdır

İletişim Adresleri ve Frekansları!