Buradasınız: Anasayfa » Haber-Spor » Karnaval » Gs Radyo
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Gs Radyo

gs radyo

gs radyo

Gs Radyo Hakkında Bilgiler

Gs Radyo, 2015 tarihinde kurulmuştur. Adından da anlaşılacağı üzere Galatasaray spor kulubü adı altında Gs maçlarını canlı sunan bir radyo kanalıdır. Radyo kanalı spor radyosu dalı dışında güncel müziklerede yayın akışında yer vermektedir. Gs Radyo diğer spor radyoları dışında alternatifi bol bir yayın imkanı sunmaktadır.

Bu radyo kanalı aracılığı ile tüm Galatasaray maçlarını canlı dinleyebilecek ve beraberinde güncel pop şarkılarıda kesintisiz dinleyebileceksiniz. Sağlam altyapısı ile dinleyenlerine kaliteli bir yayın sunan kanal başarılarını daim kılmak adına tüm özverisiyle çalışmaktadır. Galatasaray spor kulubü adı altında; futbol, voleybol, basketbol maçlarını sorunsuz dinleyebileceksiniz.

Bu maçlar kapsamında Galatasaray Fenerbahçe, Galatasaray Beşiktaş, Galatasaray Trabzon maçlarını bu radyo aracılığı ile kesintisiz dinleyebileceksiniz. Spor radyolarına yeni bir çağ atlatan bu radyo kanalının başarılarını dileriz. Gs Radyoyu sitemiz radyodinlesem.net üzerinden sorunsuz ve kesintisiz olarak dinleyebilirsiniz.

Gs Radyo Frekans Bilgileri

Adres: Büyükdere Cad. C.E.M. İş Merkezi No:23/4 Şişli/İstanbul Türkiye
Telefon: +90 212 368 62 00
Ulaşmak İçin: [email protected]
Reklam İçin: [email protected]

İletişim Adresleri ve Frekansları!