Buradasınız: Anasayfa » Yöresel Müzik » Güncel Fm

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Güncel Fm

Güncel Fm

Güncel Fm

Güncel Fm Hakkında Bilgiler

Güncel Fm, Erzurum ili ve çevresinden yayın yapan bir radyo kanalıdır. Yerel alanda yayın yaşamını sürdüren bir kanaldır. Kanal, Yöresel Halk Müziği tarzında yayınlar yapmaktadır. 103.5 Mhz yayın frekansı ile dinleyenlerine seslenmektedir.
Özgün müziğin nadide örneklerini kulaklara taşıyan kanal, yöresel halk müziği örneklerini özenle paylaşan ender radyo kanallarından. Özellikle Doğu

Anadolu Bölgesi’ nin türkülerine, yöresel ve yerel deyişlerine yayın akışı içerisinde yer veren Güncel Fm bölgenin severek, keyifle dinlediği radyolarının başından geliyor. Radyo Güncel Fm, dinleyenlerinden gelen istek parçalara da yer verdiği bir yayın çizgisi güdüyor. Güncel Fm, dinleyicilerinden gelen istek türkü ve eserler ile yayın akışı yürüten kanal, bu yönü ile dinleyicilerinden olumlu eleştiriler alıyor.

Erzurumlu’ nun radyosu Güncel Fm, Güncel Medya bünyesinde faaliyet göstermektedir. Radyo, dergi, gazete, internet yayıncılığı alanlarında etkili bir konumda yer alıyor. Halkın içinden doğan, halkın duygu ve düşüncelerinden beslenen, halka halkı anlatan türküleri, halk demeçlerini, halk sorunlarını kesintisiz sunan bu halk radyosunda içinizdeki sesi radyonuzda duyacaksınız. Severek dinlenen türküler artık ne yazık ki eski etkinliğini kaybettiği son dönemlerde Halk müziği ve özgün müzik tarzında yayın yapan tv ve radyo kanallarının izleyici ve dinleyici bulmakta zorlandığı yadsınamaz bir gerçek iken Erzurumlu bu nadide kanal sadık dinleyici kitlesi ile istikrarlı bir yayın politikası çizmeyi başaran ender kanallar arasında geliyor.

Tıpkı bir başka yöresel yayın yapan yerel radyo kanalı Erdemli Fm gibi alanında faal bu kanal, özellikle Erzurumlu halka kendini sevdirmeyi başarmış radyoculuk alanında uzun yıllar varlığını koruyabilmiş, korumaktadır.
Sayısız radyo kanalı arasında yerel ve bölgesel yayın yapan radyoların büyüyüp gelişme hızı sınırlı ve son derece yavaş iken online radyoculuk kategorisinde yer etmeyi başarabilmiş kanallar yükselişlerini ve gelişmelerini daha kolay ve çabuk sağlamışlardır.

Erzurum’ un bu seçkin ve ender halk müziği kanalını dilediğiniz an 103.5 Mhz frekansı ile Erzurum ili çevresinden yerel ve bölgesel olarak; bu imkanınız mevcut değil ise internet ağı sayesinde online olarak evde, işte, arabada, okulda kısacası her yerde dinleyebilirsiniz. Yöresel halk müziği ezgilerini severek dinleyeceğiniz bu kanala ilişkin görüşlerinizi bizimle paylaşabilir, dilek ve görüşlerinizi bizlere aktarabilirsiniz. Keyifli dinlemeler.

Güncel Fm Frekans Bilgileri

Erzurum üzerinden 103.5 frekansını takip ederek radyo kanalını canlı dinleyebilirsiniz.

Güncel Fm İletişim Bilgileri

Radyoya ait kurumsal bir iletişim bilgisi yoktur.

İletişim Adresleri ve Frekansları!