Buradasınız: Anasayfa » Karışık » Gurbetçi Fm

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Gurbetçi Fm

Gurbetçi Fm

Gurbetçi Fm

Gurbetçi Fm

Gurbetçi Fm, karışık formatta yayın yapan bir radyo kanalıdır. Radyo dinleyicilerine Denizli Acıpayam’dan seslenmektedir. Radyo yayın akışını yöresel halk türküleri, slow ve yer yer pop şarkıları ile süslemektedir. Acıpayam’ın şirin ve başarılı radyo kanalı Denizli’nin en çok dinlenilen ve takip edilen radyo kanalları arasında yer almaktadır. Radyo kanalı dinleyenlerine, esaslı olarak radyo dinlemenin keyfini vermektedir.

Tüm zamanlara damgasını vurmuş; pop, slow, yöresel halk türkülerini bu radyo kanalında bulabilir ve sorunsuz bir şekilde dinleyebilirsiniz. Radyo kanalı yayın akışını hazırlarken ve sunarken, türk adet ve gelenek göreneklerine saygılı, tarafsız ve kendinden emin bir yol çizmektedir. Ve günümüze kadarda bu tarafsızlığını ve ilkelerinden ödün vermeden gelmiştir. Sizlerde Denizli Acıpayam‘ın bu başarılı radyo kanalını sitemiz üzerinden online olarak dinleyebilirsiniz.

Gurbetçi Fm Frekans Bilgileri

105.4 frekans adresini takip ederek Denizli ve çevrelerinde radyo kanalını canlı dinleyebilirsiniz. Radyo karasal yayın ağını genişlettiği takdirde sayfamız güncellenecektir. Şüphesiz Denizli ve Türkiye’de geniş kitlelere hitap eden bu radyo kanalı, karasal yayın ağını genişletecektir.

Gurbetçi Fm İletişim Bilgileri

Acıpayam Radyo Televizyon Yayıncılık ve Reklamcılık A.Ş.
Özel İdare İşhanı Kat:4 Acıpayam / DENİZLİ
TELEFON
0(258) 518 2521
0(258) 518 3482
0(552) 725 8506
E-POSTA
[email protected]
Radyoya ait iletişim bilgileri detaylı olarak yukarıda verilmiştir. Karışık formatta radyo dinlemeyi seven herkesimin sıkılmadan dinleyebileceği radyo kanalı Gurbetçi Fm tüm hızıyla yayın yaşamına devam etmektedir.

İletişim Adresleri ve Frekansları!