Buradasınız: Anasayfa » Arabesk » Harbi Radyo

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Harbi Radyo

Harbi Radyo

Harbi Radyo

Harbi Radyo Hakkında Bilgiler

Harbi Radyo, uzun yıllar Dalaman Fm adı ile dinleyenlerine hizmet vermiştir. Sonrasında radyo kanalı isim değişikliğine ve logo değişikliğine giderek günümüzdeki adını ve logosunu 12 Eylül 2011 tarihinde almıştır. Radyo dinleyenlerine arabesk fantazi şarkıları çalmaktadır. Radyo kanalının ilk hedefi ” Halkın Radyosu ” olma yönünde olup bu doğrultuda çalışmalarını sürdürmüş ve bu alanda başarılı olmuştur.

Radyo karasal yayın alanı ise şöyledir; Muğla, Yatağan, Aydın, Karacasu, Karpuzlu, Yerkesik, Kafaca, Bayır, Ula, Denizli Tavas, Denizli Kale,Denizli Beyağaç, Gökova, Marmaris, Köyceğiz, Ortaca, Dalaman, Dalyan, Fethiye İl ve ilçelerinde 102.8 frekansı üzerinden yayın yapmaktadır. Ayrıca radyo kanalı dinleyenlerine online olarakda hizmet vermektedir.

Arabesk ve fantazi müzik dalında, elinde geniş bir arşive sahip olan radyo kanalı dinleyenlerinden gelen istek şarkılara yer vererek onlarında yayın akışına müdahale etmesine vesile olmaktadır. Arabesk müzik kültürü Türkiye’de uzun yıllardan buyana faliyet göstermektedir. İnternet radyoculuğununda hızlı bir yükseliş sergilemesi bu alana olan talebide arttırmıştır. Ardı ardına açılan arabesk radyoları dinleyenlerine yeterli derecede verim verememekteydi. Bu alanda sivrilen Harbi Radyo arabesk radyolarına yeni bir soluk kazandırmış, radyo dinleyenleri bu alana teşvik etmiştir.

Bu teşviklerin olumlu cevaplanması ise, bu sektörün dahada sevilmesine ve radyo kanalına olan güvenin artmasına sebep olmuştur. Geçmiş yıllara damgasını vuran ve günümüzde yeni çıkan tüm arabesk şarkıları yayın listesinde barındıran radyo kanalı kesintisiz bir şekilde hizmet vermektedir. Sizlerde arabesk müziğe olan açlığınızı yatıştırmak istiyorsanız bizleri dinlemeye devam ediniz.

Harbi Radyo Frekans Bilgileri

102.8 frekansı üzerinden tüm Muğla ve çevre illerde radyo kanalını canlı dinleyebilirsiniz. Sitemiz radyodinlesem.net üzerinden de radyo kanalını online takip edebilirsiniz.

Harbi Radyo İletişim Bilgileri

Harbi Radyo ya Ulaşabileceğiniz Telefon Numaraları
Bize Ulaşın : 0 252 692 33 33
Mustafa DEVECİ Gsm : 0554 604 00 06
Mail : [email protected]
Facebook : https://www.facebook.com/muglaharbi
Adres : Atatürk Cad. Ptt Sok. No:9 Daire:4 DALAMAN/MUĞLA

İletişim Adresleri ve Frekansları!