Buradasınız: Anasayfa » Dini » Hatay Fm

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Hatay Fm

Hatay Fm

Hatay Fm

Hatay Fm

Hatay Fm, milli ve manevi değerleri içerisinde barındıran etkin programlarıyla toplumumuzun kültürel birikimine fayda sağlayan, toplumsal tepkilere duyarlı bir şekilde yaklaşarak kamuoyunun sesini yansıtan haber bültenleriyle olayları tamamen tarafsız olarak aktaran, ama daima doğrunun ve haklının tarafında yer alan, bölge ekonomisinin kalkınmasını sağlayacak proje üretiminin gerçekleşmesine katkıda bulunan, evrensel hukuk kuralları ve evrensel basın meslek ilkeleri çerçevesinde öncü ve örnek bir yayın politikası sergilemektir.

Ve radyo kanalı yayın akışında dini tematik konulu yayınlarının yanı sıra dinleyenlerine ilahi şarkıları çalmaktadır. Yayın akışını daima güncel tutan ve kendini tekrarlamayan Hatay Fm başarılı bir şekilde yayın yaşamını ilerletmektedir. Sizlerde bu radyo kanalını radyodinlesem.net üzerinden dinleyebilirsiniz.

Hatay Fm Frekans Bilgileri

99.0 frekansını takip ederek radyo kanalını Hatay semalarından canlı bir şekilde dinleyebilirsiniz. Şayet frekans adresinden verim alamıyorsanız internet bağlantısı ile bulunduğunuz alan üzerinden online dinleyebilirsiniz.

Hatay Fm İletişim Bilgileri

E Posta :[email protected]
Telefon :0326 221 42 82
Fax :0326 221 63 43
Adres:Narlıca Beldesi Yolağzı mah. cumhuriyet caddesi 198. sokak. No: 3/D Antakya / HATAY
Dini tematik konulu yayınları ile dinleyenleri büyüleyen Hatay Fm kesintisiz yayını ile yayın yaşamına devam etmektedir.

İletişim Adresleri ve Frekansları!