Buradasınız: Anasayfa » Yöresel Müzik » Hayvancıyız Fm

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Hayvancıyız Fm

Hayvancıyız Fm

Hayvancıyız Fm

Hayvancıyız Fm Hakkında

Hayvancıyız Fm, Sakarya üzerinden kurulmuş bir internet radyosudur. Radyo kanalının yöneticisi Murat Hazer’dir. Hayvancılık ve bu sektörde yaşanan sorunları canlı yayınlarla gündeme getirip çözüm aramaya çalışacaklarını belirten Hazer, “Güzel bir ekip kurduk ve ekibimizle birlikte Sakarya’daki yetkilileri de davet ederek canlı yayınlara alacağız. İlimizdeki hayvancılık üzerine yaşanan sorunları gündeme taşıyacağız. Radyo hayvancılığı konu alması bakımından hem Sakarya’da, hem de Türkiye’de bir ilk. Bu ilke Sakaryalılar olarak imza atmaktan mutluyuz.” dedi.

Murat Hazer’inde dediği üzere bu dalda ilk olan radyo kanalı, şüphesiz birçok radyo kuruluşuna örnek olacak ve bu dalda yeni hizmetler ortaya çıkacaktır. Hayvancıyız Fm, hayvanlar hakkında bilgileri, eksiklikleri ve problemleri ortaya koyarken yanısırada dinleyenlerine Ankara Oyun havaları ile neşelendirmektedir. Güncel bir yayın akışına sahip olan Radyo Hayvancıyız Fm’i online ve canlı olarak sitemiz üzerinden dinleyebilirsiniz.

Bu dalda bir ilki başaran bu radyo kanalına yayın hayatında başarılar diler, radyodinlesem.net olarak destekçileri olduğumuzu buradan bildirmek isteriz.

Hayvancıyız Fm Frekans Bilgileri

Radyo Sakarya üzerinden online olarak hizmet vermektedir. Radyo kanalının frekansı yoktur. Sitemizin https://radyodinlesem.net/hayvanciyiz-fm/ bağlantı adresi üzerinden radyo kanalını dilediğiniz hernoktada kesintisiz dinleyebilirsiniz.

Hayvancıyız Fm İletişim Bilgileri

Radyo kanalının resmi iletişim bilgisi mevcut değildir. Radyoya radyo kanalının internet sayfası üzerinden iletişim formunu doldurmanız halinde ulaşabilirsiniz.

İletişim Adresleri ve Frekansları!