Buradasınız: Anasayfa » Dini » Hedef Radyo

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Hedef Radyo

hedef radyo

hedef radyo

Hedef Radyo Hakkında

Hedef Radyo, 1992’yılında Hedef Basın Yayın Filmcilik Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi olarak kurulmuş ve 1993 yılından günümüze kadar Hedef Radyo adı altında yayınlara gerçekleştirerek gelmiş bir Ankara merkezli radyo kanalıdır. 91.8 Mhz yayın frekansı aracılığı ile Ankara ili üzerinden İslam dinine ilişkin konulara işleyen bir dini tematik radyodur.
2004 yılında Yılın Yerel Radyosu olarak seçilen Hedef Radyo temel ilke olarak benimsediği insana değer vermek, insanı her zaman ön planda tutmak felsefesi sayesinde kurulduğu günden günümüze her an her geçen gün büyümüş ve gelişme gelişme göstererek yayın yaşamını sürdüren bir kanal olarak alanında yer etmiştir.

Radyo kanalının günün her anında sunduğu kesintisiz yayınlar içerisinde yer alan dini sohbetler, Kur’an’ı Kerim dinletileri İslam dinine ilişkin içeriklere erişme olanağı sağlayan yapısı sayesinde büyük bir dinleyici kitlesi bulunuyor. Dinleyenlerinden gelen isteklere son derece önem veren Hedef Radyo’ nun gelişip büyümesinde en büyük etken olarak sadık dinleyici kitlesini göstermek yanlış olmaz.
Örnek radyo programları ve tecrübeli radyo programcıları sayesinde kesintisiz radyo yayınları yapan bu Ankara’nın nadide dini tematik konulu radyosunda saat saat takip edebileceğiz birbirinden özel içerikli eserler ve dinletiler radyo sever dinleyenler ile bulaşıyor.
Haftanın her günü 24 saat aralıksız ilahi, dini sohbet, Kur’an dinletisi yayınları ile Müslümanlığa gönül vermiş değerli dini radyo dinleyicileri ile buluşuyor.

Sabri Mesud İle Yaşarken, Hak Sohbetleri-Necati Dayı, Abdurrahman Büyükkörükçü-Günün, İnanç Esasları-İbrahim Halil Er, Nurettin Yıldız-Günün Sohbeti Kuşağı, Hatice Uysal–Basın Ve Gündem, Aşık Yakup Temeli – Gönül Telinden, Mücahit Yıldırım – Ekonomi Gündemi, Nihat Alkan – Dosta Doğru, Tayfun Toprak Ünal – Son Satır, Destek Kulesi – Özgül Piyade, Hatice Uysal – Sevgi Balonu, Meral Büyükçınar-Kalplerin Anahtar, Muhammed Emin Parlak – Gönülden, Uğur Elaman – Yitik Hikmetin Peşinde, Hasip Asutay – Fıkhın İncelikleri, Aliye Satılmışoğlu – Asr-I Saadetten, Kürşat Erenbilge – İnsan, Süreyya Açıkgöz – Hoşbeş Muhabbetler, Abdullah Selim-İlimden İrfana, Abdullah Selim – İrfan Mektebi, Mehmet Akar-Kuranın Gölgesinde, Selman Şehitoğlu – Asr-I Saadet, HUZUR DERYASI – Bekir AKSÖZ, Mehmet Akar – Hadislerin Aydınlığında programları ile geniş bir program ağı bulunan bu eşsiz kanala sitemiz vasıtası ile internet ağınızın olduğu yer yerden kesintisiz olarak erişebilirsiniz. Radyo kanalına ilişkin dilek ve görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Keyifli dinlemler.

Hedef Radyo Frekans Bilgileri

Ankara.91.8 frekansı üzerinden radyo hedef’i canlı dinleyebilirsiniz.
Ayrıca sitemizin https://radyodinlesem.net/hedef-radyo/ bağlantı adresi üzerinden dilediğiniz heryerden radyo kanalını online dinleyebilirsiniz.

Hedef Radyo İletişim Bilgileri

Işınlar Mahallesi İvedik Caddesi 66/1 Yenimahalle/ANKARA
Tel: 0312 397 78 37- 38 Belgeç (Faks): 0312 397 77 09
Reklam Servisi: 0312 397 77 16
Dinleyici Temsilcisi:Hatice UYSAL:[email protected]

İletişim Adresleri ve Frekansları!