Buradasınız: Anasayfa » Dini » Hilal Fm

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Hilal Fm

Hilal Fm

Hilal Fm

Hilal Fm Hakkında Bilgiler

Hilal Fm, dini radyolar kategorisinde yayın yapan bir radyodur. Kanal dinleyenlerine Sakarya ili üzerinden hizmet vermektedir. Radyo kanalı hem karasal hemde online olarak yayın yapmaktadır. Yayın akışında ilahi şarkıları çalan kanal, güncel ve daha önceki yıllara damsasını vurmuş şarkılara yer vermektedir.

Rekabetin fazla olduğu dini radyolar kategorisinde Hilal Fm birçok dini radyodan sıyrılmış farkını ortaya koymuştur. Konsept olarak dinleyici odaklı bir formata sahip olan kanal objektif yayıncılık anlayışı ilede aynı türde yayın yapan radyo kanallarından sıyrılmaktadır.

Hilal Radyo adı altında, diğer illerde de yayın yapan birden fazla radyo kanalı mevcuttur. Radyo kanalını diğer radyolardan ayıran en belirgin özellik ise dinleyici odaklı yayını ve formatıdır. Tüm ilahi şarkı tutkunlarının severek dinleyeceği bu kanal, 24 saat aralıksız yayını ilede birçok radyodan sıyrılmaktadır.

Sizlerde farklı bir formatı yakında tanımak ve kesintisiz ilahi şarkıları dinlemek için sitemiz radyodinlesem.net’i takip ediniz.

Hilal Fm Frekans Bilgileri

Sakarya ili üzerinden 104.0 frekansını takip ederek radyo kanalını canlı dinleyebilir, online olarak internete bağlandığınız takdirde de radyoyu online dinleyebilirsiniz.

Hilal Fm İletişim Bilgileri

Adres1: Tozlu Camii Karşısı, Bilal Öztürk İş Merkezi -Adapazarı-SAKARYA

İletişim Adresleri ve Frekansları!