Buradasınız: Anasayfa » Karışık » HisarFm

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

HisarFm

Hisar Fm

Hisar Fm

Hisar Fm Hakkında Bilgiler

Hisar Fm, Giresun ili üzerinden radyo yayınları yapan bir yerel radyodur. Radyo kanalı 99.0 Mhz yayın frekansını kullanmaktadır. Mega A.Ş Radyo Ve Tv Yayıncılığı bünyesinde faaliyet gösteren kanal, karışık Türkçe müzik eserlerini çalmaktadır.” Müziğin Aktığı Frekans ” sloganı ile günün her saati keyifli dakikalar sunan radyo kanalı, Giresunlu radyo severlerin beğeniyle takip ettiği bir radyo kanalı olarak alanında yer ediyor.
Türkçe müziğin en yeni ve en hit örneklerini çalan bu yerel radyo kanalı, her geçen gün büyüyen bir yerel radyo kanalı olarak karşımıza çıkıyor. Gelişen ve sürekli büyüyen bir radyo kanalı olarak karşımıza çıkan Hisar Fm, kaliteli ve ahlaklı yayın akışı sayesinde oldukça geniş bir dinleyici grubuna seslenmeyi başarıyor.

Karışık tarzda yapılan müzik yayınları sayesinde her yaştan dinleyiciye hitap etmeyi başaran Giresunlu’ nun sevilen radyo kanalı, Türkçe pop, slow, rock vb. tarzda yayınları ile en beğenilen yerel radyo kanalları arasında yer alıyor.
Hisar Fm, yerel bir radyo kanalı olmasına karşın, Türkiye’ nin pek çok yerinden dinlenebiliyor. İnternetten dinlenme olanağı sayesinde Türkçe müzik severlere ulaşmayı başaran kanal, bu özelliği ile belirli bir alanda faaliyet gösteren radyo kanalı olmanın ötesine geçiyor.
Online radyo yayınları sayesinde sadece bölgesel yayın yapma olanakları mevcut olan yerel radyo kanalları, internet vasıtası ile seslerini tüm Dünya’ ya duyurmayı başarabilmişlerdir. Hisar Fm’ de 99.0 Mhz yayın frekansı ile sadece Giresun ili ve çevresinde faaliyet gösteren bir yerel radyo kanalı iken,

internet üzerinden gerçekleştirdiği yayınlar sayesinde daha geniş kitlelere hitap eden, daha çok radyo severe sesini duyuran bir radyo kanalı olmuştur.
Giresun iline ilişkin güncel gelişmeleri, kültür-sanat etkinliklerini ve tabi ki kesintisiz müziği 7 gün 24 saat çalan radyo kanalın başarılı bir yerel radyo kanalı olarak uzun yıllardır sektöründe yer ediyor.
İnternet üzerinden online olarak dinleme imkanı sayesinde sadece Giresun ili ve çevresinden değil, dilediğiniz zaman dilediğiniz yerden dinlenme olanağı sağlayan yayınları ile sitemiz üzerinden erişebileceğiniz bu eşsiz radyo kanalına ilişkin görüşlerinizi ve dileklerinizi bizimle paylaşmanız dileği ile, keyifli dinlemeler. Aynı türde yayın yapan Gurbetçi Fm‘ide sitemiz üzerinden dinleyebilirsiniz.

Hisar Fm Frekans Bilgileri

Radyo kanalı internet üzerinden hizmet vermektedir. Radyo Hisar Fm’in frekansı yoktur.

İletişim Adresleri ve Frekansları!