Buradasınız: Anasayfa » Türkçe Pop » Hoş Fm

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Hoş Fm

Hoş Fm

Hoş Fm

Hoş Fm Hakkında Bilgiler

Hoş Fm, 2010 yılında yayın hayatına hızlı bir giriş yapmıştır. Bursa’da kurulmasından ötürü o bölgede fazlaca dinlenen bir kanaldır.Ayrıca Bursa’da kurulan ilk sanal radyo olma özelliğine de sahiptir.Kendini sürekli geliştiren ve dinleyicisinin istekleri üzerinde yoğunlaşan bu radyo kanalımız özgünlüğünü de korumaktadır.Bursa çevresinin yoğun ilgi gösterdiği bu kanal her yaş grubuna hitap etmektedir.

Hoş Fm, hoş vakit geçirmek isteyenler için kesintisiz yayınıyla herkese kucak açmaktadır. Yabancı müzikler hariç ülkemizde farklı kültürlere sahip her kesime seslenmektedir. Dinleyici kitlesi en fazla olan ve ülkemizde en çok bu tarzda üretim gösteren pop haricinde yöreye özgü müzikler, caz, slow, rock, arabesk, Türk Sanat Müziği gibi daha sayamayı unuttuğumuz birçok türde şarkıyı bu başarılı kanalımızda bulmanız mümkündür. Evde hanımlarımız iş yaparken, işyerlerinizde vakit geçirirken yahut seyahat esnasında dinleyebileceğiniz ve dinlerken keyif alacağınız müziklerle kulağınızın pası silinecek. Bu güzel radyo kanalını dinlerken kendinizi şarkılara eşlik ederken ve şarkıları günboyu mırıldanırken bulabilirsiniz. Özellikle programlarda yapılan sohbetler sizi sanki arkadaşınızla konuşuyor gibi hissettirebilir.

Kurulduğu ilk günden beri yayın hayatında sürekli kendini geliştiren, teknolojiyle iç içe ve yeniliğe açık olan bu güzide radyomuz sanal yayınlar içerisinde oldukça da iddialı. Bursa’dan yola çıkıp yayılan, dinleyici kitlesi ülke sınırlarını aşan bu başarılı radyomuz dinleyici kitlesine sahip çıkan ve yeni kitlelere seslenmeyi başaran bir özellikte.
Hoş vakit geçirmek için bu güzel, kendini göstermiş ve yeni başarılara imza atma yolunda ilerleyen radyo kanalına sitemiz sayesinde ulaşabilirsiniz. Şimdiden keyifli dinlemeler.

Hoş Fm Frekans Bilgileri

Radyo kanalının frekansı yoktur. Radyo internet üzerinden online yayn yapmaktadır.

Hoş Fm İletişim Bilgileri

Radyo resmi İNTERNET sayfası: www.hosfm.com
Adres: Bilinmiyor
TELEFON: 0544 645 1985

İletişim Adresleri ve Frekansları!