Buradasınız: Anasayfa » Dini » İbadet Fm

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

İbadet Fm

ibadet fm

ibadet fm

İbadet Fm Hakkında Bilgiler

İbadet Fm, internet üzerinden dinleyenlerine ulaşan bir radyodur. Radyo kanalı internet üzerinden dini tasavvufi yayınlar ile dinleyenlerine hizmet vermektedir. Tasavvuf adına dinleyebileceğiniz ender internet radyolarının başında gelmektedir. Radyo İbadet yayın akışında tasavvufi sohbetlerin eşliğinde ilahi şarkılarıda çalmaktadır.

Dini radyolar kategorisinde henüz yeni hizmet vermeye başlamış olan radyo, başarılı ve istikrarlı yayınları ile ilerleyen zamanlarda büyük bir ses getireceği şüphesiz aşikardır. İlahi şarkıları çalan radyo kanallarının günümüzde giderek artması bu kategoriyi bazı alanlarda zora sokmuştur. Hiçbir kar amacı gütmeyen ve daimi olarak dinleyenlerini önemseyen ve bu doğrultuda yayın yapan bir çok dini radyo kanalının bazı tabiri caizse reklam delisi olan kuruluşlara örnek olmasını diliyoruz.

İnternet üzerinden en güncel ilahi radyolarını ve kesintisiz ilahi radyo dinleme imkanı ve beraberinde İbadet Fm’i sitemiz radyodinlesem.net üzerinden online olarak dinleyebilirsiniz.
Online bir şekilde hizmet veren ve henüz karasal alanda yayını bulunmayan Radyo İbadet‘i tebrik ediyor ve daimi başarılarını diliyoruz. Radyo kanalını dinlemek için radyo sitemizi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

İbadet Fm Frekans Bilgileri

Radyonun frekansı yoktur. Sadece online olarak dinlenebilmektedir.

İbadet Fm İletişim Bilgileri

Radyo kanalına ait kurumsal iletişim bilgisi bulunmamaktadır. Kanal iletişim bilgilerini güncellediği takdirde sayfamız yenilenecektir.

İletişim Adresleri ve Frekansları!