Buradasınız: Anasayfa » Yöresel Müzik » Iğdır Fm

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Iğdır Fm

Igdır Fm

Igdır Fm

Iğdır Fm Hakkında Bilgiler

Iğdır Fm, Iğdır ili üzerinden radyo yayınları yapan bir Türkçe radyodur. Radyo kanalı, 93.0 Mhz yayın frekansı ile yerel olarak yayınlar gerçekleştirmektedir. Radyo Iğdır Fm, Türkçe pop ve Türkçe slow müzik yayınları başta olmak üzere arabesk, fantezi, rock, hip- hop vb. tarzda karışık şarkılar çalan bir radyo kanalı olma özelliği göstermektedir.
Iğdır Fm, günün gelişen olaylarına da aydınlık tutan bir radyo kanalıdır. Güne ve gündeme dair en güncel haberler Radyo Iğdır Fm aracılığı ile kesintisiz radyo yayınları sayesinde dinleyiciler ile buluşuyor.

Geçmişten günümüze pek çok eserin 7 gün 24 saat kesintisiz müzik aracılığı ile kulağımıza getirildiği Iğdırlı’ nın radyosu Radyo Iğdır Fm’ de, hem en yeni şarkılarla anı yakalayacak hem de geçmişi yad ederek nostaljik bir tuta çıkacaksınız.
Karışık tarzda müzik yayınları ile dikkat çeken bu yerel radyo kanalı, bu özelliği sayesinde geniş bir dinleyici kitlesine hitap etmeyi başarıyor.

Genç, yaşlı demeden tüm radyo dinleyenlerinin severek dinleyebileceği bu kanal, dinleyenlerinde keyifli dakikalar yaşatma gayreti güdüyor.
İnternet portalını etkin kullanan Iğdır Fm, Facebook ve Twitter kanallı şarkı isteklerini çalması ile de büyük beğeni topluyor. Kanal, bu özelliği sayesinde dinleyenleri ile ikili etkileşimde bulunuyor. Dinleyenlerin istek parçaları ile şekillenen yayın akışı, radyo kanalının daha çok sevilmesine ve ilgi ile takip edilmesine olanak sağlayan en büyük etkenlerin başında geliyor.

Sadece bölgesel radyo yayınları yapan Radyo Iğdır Fm’ i Türkiye’ nin ve Dünya’ nın her yerinden dinlemekte mümkün. Bunun için yapmanız gerek tek şey, bir internet ağına sahip olmak. Online radyo yayıncılığının da söz konusu olduğu bu kanala sevdiklerinize şarkılar armağan etmek, dilediğiniz şarkıyı dinlemek için sık sık ziyaretler gerçekleştirmeyi ihmal etmeyin.
93.0 Mhz yayın frekansı sayesinde Iğdır ili ve çevresinden kesintisiz dinlenen radyoya sitemiz vasıtası ile günün her anı kesintisiz erişebilirsiniz. Canlı radyo dinleme imkanı ile internetin olduğu her yerden tek tıkla dinleyebileceğiniz bu çok yönlü radyo kanalında, eşsiz dakikalar sizinle olsun. Aynı türde şarkılar çalan Türkü Radyo‘yuda sitemiz üzerinden canlı dinleyebilirsiniz. Keyifli dinlemeler.

Iğdır Fm Frekans Bilgileri

93.0 frekansı üzerinden radyo kanalını canlı dinleyebilirsiniz.

İletişim Adresleri ve Frekansları!