Buradasınız: Anasayfa » Karışık » İGÜ Radyo

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

İGÜ Radyo

igü radyo

igü radyo

İgü Radyo Hakkında Bilgiler

İgü Radyo bir üniversite radyosudur. Radyo kanalı üniversite radyolarına yeni katılmış ve kısa sürede büyük bir ivme kazanmıştır. Radyo kanalı internet üzerinden karışık formatta yayın yamaktadır. Radyo yayın akışında; güncel pop, slow, yabancı şarkılara yer vermektedir. Oldukça geniş bir arşive sahip olan kanal dinleyenlerinden gelen istek şarkılarada yayın akışında yer vermektedir.

Radyo diğer internet radyolarına nazaran reklamsız ve kesintisiz radyo keyfini biz dinleyenlerine aralıksız olarak sunmaktadır. Severek dinlediğiniz gündeme bomba gibi düşmüş tüm şarkıları bu radyo aracılı ile sitemiz radyodinlesem.net üzerinden dinleyebilirsiniz. İnternet radyolarına olan rekabetin artması ile birlikte radyo kanallarıda dinleyici bazlı yayınlarını arttırmıştır. İGÜ Radyo ise kurulduğu ilk günden buyana dinleyici odaklı bir yayın politikası gütmesi İGÜ FM’i diğer internet radyolarından ayırmıştır.

Sizlerde gündemdeki şarkıları takip etmek ve kesintisiz online radyo dinleme keyfini sürmek istiyorsanız bizleri takip ediniz. Aşk şarkıları seven dinleyicilerimiz için Kral Aşk Radyo‘yu da buradan dinleyebilirsiniz.

İgü Radyo Frekans Bilgileri

Radyo kanalının frekansı yoktur. Radyo sadece internet üzerinden hizmet vermektedir.

İletişim Adresleri ve Frekansları!