Buradasınız: Anasayfa » Arabesk » İlaç Radyo

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

İlaç Radyo

ilaç radyo

ilaç radyo

İlaç Radyo Hakkında Bilgiler

İlaç Radyo, arabesk damar şarkılar çalmaktadır. Van merezli radyo kanalı, dinleyicilerine en damar şarkıları kesintisiz olarak sunmaktadır. Geçmiş yıllara adını altın harflerle yazdıran ve gündemde olan tüm arabesk radyoları arşivinde barındıran radyo, biz dinleyicilerin tüm istek şarkılarını anında çalmaktadır. Arabesk radyoların son günlerde artışı ve bu sektörde olan bazı sıkıntıların giderilmesi ve dinleyicilere kesintisiz radyo imkanı sunma adına Radyo İlaç Fm, yenilik ve yenilenme kazandırmıştır.

Büyük bir zevkle dinlediğiniz dinlerken derdinize derman olacak ve efkarınıza ortak olacak olan Radyo İlaç Fm’i sitemiz radyodinlesem.net üzerinden dinleyebilirsiniz. Radyo hem karasal bazda hemde online bazda yayını ile geniş bi kesime hitap etmektedir. Radyo kanalının programcıları yayında daha çok gelen istek şarkılara yer vererek radyo dinleyicilerinin beklentilerini karşılamaktadır. Henüz yeni bir yapılanma olan bu radyo kanalı, birçok arabesk damar radyosundan sıyrılmaktadır. Bu radyoların başında önemli ve isim yapmış radyo kanalları gelmektedir. Aynı türde yayın yapan Kral Fm, Park Fm, Baba Radyo gibi önemli radyolarıda sitemiz üzerinden canlı olarak dinleyebilirsiniz.

İlaç Radyo Frekans Bilgileri

Van: 102.0 frekansı üzerinden radyo kanalını canlı takip edebilir ve dinleyebilirsiniz. Ayrıca radyo sitemizin https://radyodinlesem.net/ilac-radyo/ bağlantısı üzerinden dilediğiniz heryerde radyoyu online bir şekilde dinleyebilirsiniz.

İlaç Radyo İletişim Bilgileri

Yazışma Adresi : Sıhke Caddesi Boyalar Camii Karşısı Ceren Apartmanı No:215 Kat: 3 No:9 İpekyolu / VAN
Telefon ve Faks : 0432 215 89 00 – 0537 830 78 78 – 0532 377 90 88
Mail: [email protected][email protected]

İletişim Adresleri ve Frekansları!