Buradasınız: Anasayfa » Dini » İlahi Radyo

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

İlahi Radyo

İlahi Radyo

İlahi Radyo

İlahi Radyo

İlahi Radyo, internet üzerinden yayın yapan bir radyo kanalıdır. Radyo yayın akışında, dini tematik konulara değinmekte ve ilahi şarkılar çalmaktadır. Tüm İslam aleminin büyük bir beğeni ile dinlediği bu radyo kanalı, dinleyenlerinin gönlüne tabiri caizse su serpmektedir. Dinledikçe huzur bulacağınız bu radyo kanalı, yayın akışında tüm zamanlara damgasını vurmuş yeni, eski ilahi şarkılara yer vermektedir.

İlahi Radyo‘nun şuana dek tek olumsuz yönü vardır oda radyo kanalının frekans adresinin olmamasıdır. Bunun dışında radyo kanalı, yayın tarihine adım attığı ilk günden buyana yayın akışından taviz vermemiş ve çizdiği istikamette başarılı bir şekilde ilerlemişdir. Dinleyenlerinin müzik açlığını gideren ve halen gidermekte olan bir ilahi yayın yapan radyo kanalıdır. Sizlerde ilahi şarkılara gönül vermişseniz mutlaka bu radyo kanalını dinlemelisiniz.

İlahi Radyo Frekans Bilgileri

Radyo’nun frekans adresi yoktur. Radyo yayın akışını internet üzerinden online olarak sürdürmektedir. İnternet bağlantısı edinere, arabanızda, işyerinizde, evinizde kısacası aklınıza gelen heryerde bu radyo kanalını dinleyebilirsiniz. Böylesine başarılı ilahi şarkıları çalan radyo kanalını, kısa süre içinde frekans adresi ile görmeyi temenni eder ve dinleyicilerinin isteğini gerçekleştirmiş olurlar…

İlahi Radyo İletişim Bilgileri

Kurumsal iletişim bilgisi bulunmamaktadır. Radyo gerekli iletişim bilgilerini tarafımıza ilettiği takdirde sayfamız güncellenecektir. İlahi şarkılarını canlı dinlemek ve huzur dolu dakikalar geçirmek için İlahi Radyo dinlemeye devam ediniz.

İletişim Adresleri ve Frekansları!