Buradasınız: Anasayfa » Arabesk » İmbat Fm

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

İmbat Fm

imbat Fm

imbat Fm

İmbat Fm

Tam 90 İmbat Fm, arabesk fantazi şarkıları çalan bir arabesk damar radyo kanalıdır. Radyo ” Sevginin ve Dostluğun Yaşandığı Tek Radyo Kanalı ” sloganı ile rakipleri arasında yerini almıştır. Geniş bir arabesk müzik arşivine sahip olan radyo, bu özelliğinin vermiş olduğu avantaj ile geniş kitlelere hitap etmektedir. Radyo kanalında tüm arabesk damar şarkılarını bulabilirsiniz. Ve sevdiğiniz arabesk şarkıları istekde bulunarak, yayın akışında çalmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca İmbat Fm top40 listesi ile en fazla dinlenilen 40 arabesk şarkıyı, belirleyerek dinleyicilerinin hizmetine sunmaktadır. Sizlerde sevdiğiniz şarkıları top40 listesine koymak için istekde bulunmanız yeterlidir. Arabesk ve fantazi şarkılarının hayat bulduğu İmbat Fm’de kanalını sitemiz, radyodinlesem.net üzerinden kesinitsiz olarak dinleyebilirsiniz.

İmbat Fm Frekans Bilgileri

Radyo İmbat’ı canlı olarak aşağıdaki frekans adreslerinden dinleyebilirsiniz. Türkiye’nin diğer illerinde radyo kanalı, frekans adresi edindiği takdirde sayfamız güncellenecektir. Ayrıca frekans adreslerinden verim alamayan radyo dinleyicileri ise, internet üzerinden online olarak radyo kanalını dinleyebilirler.
İzmir 90.0
Aydın 91.4
Denizli 92.8
Manisa 89.9

İmbat Fm İletişim Bilgileri

Adres: Kamil Tunca Blv. – Bornova / İzmir
Telefon: 0232 462 54 56
GSM: SMS 3969
Faks: 0232 462 74 53
E-Mail: [email protected]
Radyo ile, reklam, öneri, istek, şikayetlerinizi yukarıdaki iletişim bilgilerini kullanarak iletebilirsiniz.
Arabesk damar şarkı dinlemeyi sevenlerin yeni ve tek adresi İmbat Fm aralıksız ve sorunsuz yayın yaşamına devam etmektedir

İletişim Adresleri ve Frekansları!