Buradasınız: Anasayfa » Yöresel Müzik » İncitek Fm

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

İncitek Fm

incitek Fm

incitek Fm

İncitek Fm Hakkında Bilgiler

İncitek Fm, 98.0 Mhz yayın frekansı ile bölgesel olarak yayın yapmaktadır. Erzincan ilinden yayınlar yapan radyo kanalı, yöresel halk müziklerini dinleyenlerine kesintisiz aktarmaktadır.
Radyo İncitek Fm, Erzincalı halk müziği severlerinin sık sık dinlediği bir radyo kanalıdır. Uzun yıllardır radyo yayıncılığı yapan bu kanal adaletli, hoşgörülü, dinleyicilerinden beslenen yapısı ile alanında lider bir yerel radyo olmayı başabilmiştir.

Erzincanlı’ nın bu girek gelişen çalışkan radyo kanalı, dinleyicilerinden beslenen bir kanal olarak karşımıza çıkıyor. Radyo İncitek Fm, tematik yayın yapan bir radyo olmasına rağmen oldukça geniş bir dinleyici kitlesine sahip. Yöresel halk müziklerini, Doğu Anadolu Bölgesi ait müzikleri seven, bu türküleri dinlemekten haz alan dinleyicilerin vazgeçmeyeceği bu kanalda kulaktan kalbe giden yolda eşsiz dakikalar yaratılıyor.
Yerel alanda daha önce hiç duyulmayan şarkıları çalan radyo, tanımayan ve bilinmeyen pek çok şarkıcının da tanınmasına olanak tanıyor. Böylesi etkin ve destekleyici bir radyo kanalının azimsanmayacak derecede ciddi bir dinleyici kitlesi de mevcut. Erzincanlı’ların 98.0 Mhz yayın frekansı ile yerel alanda radyolarından kesintisiz dinlediği kanal sadece yerel alanda sesini duyurabiliyor. Ulusal alanda yayın yapmayan kanal, internet mecrasında son derece etkin bir radyo kanalı olarak karşımıza çıkıyor.

Özellikle 45-65 yaş arası erkek dinkeyiciler tarafından yerel radyo frekansı üzerinden takip edilen İncitek Fm, internet bazlı yayınları sayesinde ise bu kitleyi daha da büyütmeyi başarabiliyor ve tüm Dünya’ya seslenmeyi başarıyor.
Online radyoculuk alanında ve yerel arenada emin adımlarla ilerleyen, sanata ve sanatçıya verdiği destekler ile dikkat çeken bu kanalı alternatif bir radyo olarak dinleyebilirsiniz. Günün her anında severek takip edeceğiniz bu kanalda türküler birer inci tanesi kadar değerli tınılarıyla kulaklarınıza misafir olarak geliyor.

Canlı yayın dinleme olanağı sayesinde online olarak dinleyebileceğiniz bu yerel radyoyu kesintisiz dinlemek için sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz. Radyoya ait görüşlerinizi bizimle paylaşabilir, radyoya ilişkin dileklerinizi yazabilirsiniz. Keyifli dinlemeler.

İncitek Fm Frekans Bilgileri

98.0 frekansını takip ederek Erzincan ve çevre illerde radyo kanalını canlı dinleyebilirsiniz.

İncitek Fm İletişim Bilgileri

Adres: Süleyman Demirel İş Merkezi Kat:3 No:303 / Erzincan
Telefon: Tel: (446) 223 98 00
Belgegeçer: Faks: (446) 224 46 00

İletişim Adresleri ve Frekansları!