Buradasınız: Anasayfa » Slow » Karışık » Işık Fm

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Işık Fm

Işık Fm

Işık Fm

Işık Fm Hakkında Bilgiler

Işık Fm, 1993 yılında yayın yaşamına ilk adımını atmış ve hızlı bir şekilde yukarılara doğru tırmanmıştır. Radyo kanalı Doğu ve Güneydoğuanadolu’da en sevilen ve en çok dinlenilen radyo kanalları arasındadır. Radyo kanalı daima özverili personel ve özverili dinleyici konuşunda şanslı olmuştur. Radyo kanalının yukarı sıralara tırmanmasında bu büyük bir rol olmuştur.

Radyo kanalı yayın akışını sosyal içerikli ve müzik ağırlıklı olarak yapmaktadır. Radyo dinleyenlerine ise arabesk fantazi şarkıları, yöresel halk türküleri ve yer yer slow şarkıları dinlettirmektedir. Geniş bir dinleyiciye hitap eden Işık Fm sorumluluğunun bilincinde olan ve bu doğrultuda hareket eden bir radyo kanalıdır. Her geçen gün daha dinamik, yenilikçi ve reklam pazarından daha fazla pay edinmek için üstün bir performans sergileyen radyo kanalını sitemiz radyodinlesem.net üzerinden online olarak dinleyebilirsiniz.

Işık Fm Frekans Bilgiler

97.3 frekansını takip ederek, Elazığ ili ve çevrelerinde radyo kanalını canlı olarak dinleyebilirsiniz. İnternet üzerinden evlerinde ve bulundukları heralan üzerinden dinlemek isteyen dinleyicilerimiz ise bizleri takip edebilirler.

Işık Fm İletişim Bilgiler

Adres : Çarşıbaşı Mahallesi Halis Ulucan Caddesi Türkgüzeli İşhanı Kat: 4 Kovancılar/ELAZIĞ
Radyo Telefon : 0(424) 611 34 11
Işık Ajans Telefon : 0(424) 611 34 12
E-Posta : [email protected]
Elazığ ilinin başarılı radyo kanalı Işık Fm, en seçkin şarkıları ile biz dinleyenlerine hizmet vermeye aralıksız olarak devam etmektedir.

İletişim Adresleri ve Frekansları!