Buradasınız: Anasayfa » Türkçe Pop » Nostalji » İstanbul Kent Fm

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

İstanbul Kent Fm

istanbul kent fm

istanbul kent fm

İstanbul Kent Fm Hakkında Bilgiler

İstanbul Kent Fm, “Eskimeyen Eskiler” sloganı ile bundan yaklaşık 2 ay önce gözlerini Dünya’ya açmıştır. Yeni ve farklı bir yayın formatı ile karşımıza çıkan radyo kanalı şimdiden çok ses getireceğinin sinyallerini vermektedir. Dilerseniz radyo kanalının yayın formatına ve dinleyicisine olan bakış açısına değinelim.

İstanbul’da radyo dinleyicileri 98.0 frekansını açtıklarında yepyeni bir radyo kanalı kendilerini karşılamaktadır. Öyleki bu radyo kanalı geçmişe hasret duyanların, radyosu olarakda karşımıza çıkmaktadır. Reklamsız bir yayın politikası ile yayın hayatına adım atan İstanbul Kent Fm, bundan yaklaşık 20, 30 hatta 40 yıl öncesine dayanan pop şarkıları dinleyenlerine taşımaktadır.

Özlediklerinizi size sunmaya hatta özlediğinizi bile unuttuklarınızı sizlere hatırlatmaya çalışan bu radyo kanalını İstanbul üzerinden 98.0 frekasınını takip ederek dinleyebilirsiniz. Farklı ve renkli formatı ile her radyo dinleyicisinin istediği bir platformda olan bu radyo kanalı bu kısa sürede geniş bir dinleyici kitlesi elde etmiştir.

Şimdilik İstanbul üzerinden yayın yapan radyo, ilerleyen zamanlarda Türkiye’nin birçok ilinde frekans ağına sahip olacaktır. Radyo kanalını İstanbul dışında olanlar sitemiz üzerinden online olarak takip edebilirler.

İstanbul Kent Fm Frekans Bilgileri

Radyo kanalını 98.0 frekansı üzerinden İstanbul’dan canlı dinleyebilir, internet üzerinden de dilediğiniz heryerden online olarak takip edebilirsiniz.

İstanbul Kent Fm İletişim Bilgileri

Adres: Ortabayır Mah. Dereboyu Cad. Levent Life No: 6/34 Levent – İstanbul
Telefon: 212 284 06 06

İletişim Adresleri ve Frekansları!