Buradasınız: Anasayfa » Yabancı » Jelli Metro Fm

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Jelli Metro Fm

Jelli Metro Fm

Jelli Metro Fm

Jelli Metro Fm

Jelli Metro Fm, Metro Fm’in sosyal medya ve android destekli cep telefonlarına uygulanmış şeklidir. Dahada açacak olursak radyo kanalı; Jelli uygulaması ile dinleyeicilerin yayın akışına yön verdiği bir radyo kanalıdır. Sizlerde sevdiğiniz şarkıları Jelli ile Roketleyip yayın akışında çaldırabilirsiniz. Çok basit kullanımı ve yüklemesi olan bu uygulamayı googleplay’den edinebilirsiniz. Metro Fm gibi radyo kanalı yabancı pop şarkıları yayın akışına taşımaktadır. En güncel yabancı pop şarkıları ve tüm zamanlara damgasını vurmuş yabancı pop şarkıları dinleyebilirsiniz.

Canlı radyo dinlemeye yeni bir renk ve tad getiren bu uygulama bir karnaval uygulamasıdır. Bu uygulamayı gerek cep telefonlarınızdan gerek bilgisayarınızdan indirebilir ve radyo kanalını online olarak dinleyebilirsiniz.

Jelli Metro Fm Frekans Bilgileri

Jelli uygulamaları yayın yaşamını internet üzerinden online olarak sürdürmektedir. Radyo kanalı karasal yayın edindiği takdirde sayfamız güncellenecektir. Radyo kanalı radyo sitemiz üzerinden de sorunsuz bir şekilde dinleyebilirsiniz.

Jelli Metro Fm İletişim Bilgileri

Radyo kanalına ait bir iletişim bilgisi elimizde yoktur. Radyo kanalına karnaval.com’un resmi sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
Günlük yaşantınıza bir renk bir heyacan katmak için dinlemenizi şiddetle önerdiğimiz radyo kanalı Jelli Metro Fm siz değerli dinleyenlerinin roketlerini beklemektedir.

İletişim Adresleri ve Frekansları!