Buradasınız: Anasayfa » Yabancı » Jelli Rock

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Jelli Rock

Jelli Rock

Jelli Rock

Jelli Rock

Jelli Rock, yabancı rock şarkıları çalan bir radyo kanalıdır. Radyo karnaval’ın bünyesinde faliyet göstermektedir. Radyo kanalı yayın akışında popüler rock şarkılara yer verdiği gibi, dinleyenlerinden gelen istek şarkılar ilede yayın akışına yön vermektedir. Aslında tamamen dinleyici odaklı olan bu rock radyosu; Jelli uygulamalarını android destekli cep telofonlarımıza indirdiğimiz takdirde, sizlerde sevdiğiniz rock şarkıları roketleyerek yayın akışı içerisinde çalmasını sağlayabilirsiniz. Bu yeni formatı ile, radyo dinlemeye yeni bir çağ atlatan Karnaval, başarılı bir şekilde bu uygulamasını ilerletmektedir.

Jelli Rock bu uygulamanın sadece bir radyo kanalıdır. Diğer kategorilerde de yayın yapan jelli radyoları bulunmaktadır. Ayrıca bu radyo kanalı sosyal medya araçları üzerinden de takip edebilirsiniz.

Jelli Rock Frekans Bilgileri

Radyo, yayın yaşamını sadece internet üzerinden ilerletmektedir. Jelli uygulamaları ile radyo kanalı dinleyebilir veya çeşitli radyo sitelerini kullanarak radyo kanalını sorunsuz bir şekilde dinleyebilirsiniz.

Jelli Rock İletişim Bilgileri

Radyo kanalına Karnaval.com u ziyaret ederek ulaşabilir. Veya sosyal medya araçlarını kullanarak radyo ile irtibata geçebilirsiniz. Tüm zamanların mükemmel rock şarkıları Jelli Rock ile sitemiz üzerinden online olarak dinleyebilirsiniz.

İletişim Adresleri ve Frekansları!