Buradasınız: Anasayfa » Rock » Jelli Türkçe Rock

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Jelli Türkçe Rock

Jelli Turkce Rock

Jelli Turkce Rock

Jelli Türkçe Rock

Jelli Türkçe Rock, internet üzerinden online olarak takip edilen Türkçe Rock radyosudur. Radyo kanalı karnaval.com bünyesinde faliyette olan bir radyodur. Jelli uygulaması ile severek dinlediğiniz rock şarkıları roketleyerek, radyo kanalının yayın akışına müdahale edebilirsiniz. Tek yapmanız gereken android destekli cep telefonlarınıza, Jelli uygulamasını indirmeniz. Kullanımı oldukça basit olan bu uygulamayı, karnaval.com’dan temin edebilir veya google store’den indirebilirsiniz.

Sizlerin severek dinlediğiniz tüm şarkıları, sevenleriniz ile paylaşabileceğiniz bir platforma sürekleyen Jelli Türkçe Rock‘a nekadar teşekkür etsek azdır. Ayrıca radyo kanalını sosyal medya araçları üzerinden takip ederek ve facebook, twitter profilleriniz üzerinden sevdiğiniz şarkıları rocketleyebilirsiniz. Binevi sosyal medya radyosu olan bu radyo kanalı, diğer radyo kanallarına ve bundan sonra açılacak radyo kanallarına örnek bir radyodur. Sitemiz üzerinden bu başarılı radyo kanalını ise online olarak takip edebilirsiniz.

Jelli Türkçe Rock Frekans Bilgileri

Radyo kanalının frekansı olmamakla birlikte bu formatta yayın yapmamaktadır. Radyo kanalını dinlemek için internet bağlantısı edinmeniz yeterli olacaktır. Karnaval ve birçok radyo sitesinden online takip edilen radyo kanalını, cep telofonlarınız ilede dinleyebilirsiniz.

Jelli Türkçe Rock İletişim Bilgileri

Radyo kanalı ile irtibata geçmek için aşağıdaki bağlantı adresini takip ediniz.
Radyo kanalının resmi internet sayfası ise: https://www.karnaval.com/
Gelmiş geçmiş tüm zamanların rock şarkılarını Jelli Türkçe Rock ile kesintisiz reklamsız dinleyebilirsiniz

İletişim Adresleri ve Frekansları!