Buradasınız: Anasayfa » Slow » Jest Fm

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Jest Fm

Jest Fm

Jest Fm

Jest Fm

Jest Fm, Adana merkezli yayın yapan bir radyo kanalıdır. Radyo slow şarkılarını kesintisiz olarak dinleyicilerine sunmaktadır. Slow ve Türkçe pop şarkılara yayın akışında yer veren ve sorunsuz bir şekilde dinleyiciye ulaşmasını sağlamaktadır. Adana halkı başta olma üzere tüm Türkiye tarafından sevilip sayılan bir radyo kanalıdır. Güncel slow şarkıları çatısı altında toplayan bu radyo kanalı, aynı zamanda dinleyenlerinden gelen istek şarkılarada yer vermektedir. Sizlerde sevdiğiniz slow şarkıları bu radyo kanalında çalınmasını istiyorsanız bizleri takip etmeniz ve istekde bulunmanız yeterlidir.

Jest Fm, canlı radyo dinleme ve online radyo dinleme olanaklarını bizlere sorunsuz bir şekilde sunan bir radyo kanalıdır. Radyo dinleme adı altında yürüttüğü yayın akışı dinleyenlerine birçok faydalı bilgide sağlamaktadır. Duruşu ve ilkerleri ile örnek alınacak olan bu radyo kanalını radyo dinleme sitemiz üzerinden online ve canlı olarak dinleyebilirsiniz.

Jest Fm Frekans Bilgileri

106.0 frekansını takip ederek Adana ve çevrelerinde radyoyu canlı bir şekilde dinleyebilirsiniz. Veya internet üzerinden bulunduğunuz alandan online olarak dinleyebilirsiniz.

Jest Fm İletişim Bilgileri

Aşağıda yer verilen iletişim bilgilerini kullanarak radyo kanalına ulaşabilirsiniz.
[email protected] | T.Cemal Beriker Blv A. Ticaret Mrkz Kat:14 No:74 Seyhan/ADANA
Telefon: 0(322) 363 63 34. Faks: 0(322) 363 63 30
Adana’lıların renkli dünyasının anahtarı olan Jest Fm tüm hızı ile yayın yaşamına devam etmektedir.

İletişim Adresleri ve Frekansları!